15 Ocak 2015

Türk Telekom 10 Gündür Bitmeyen Bakım!

6.1.2015 tarihinde arıza kaydınız oluşturulmuştur, evet biliyorum lakin 15.1.15 tarihindeyiz ve İstanbul'dayız, diğer yerleri düşünemiyorum.

Ayhan 1.025 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan17 Ocak 2015

    Evet ekipleriniz gelmiş ve "sesim geliyor mu" diye telefon testi yapmışlar lakin bunun data hattı olduğundan bir haberler. Problem bina içerisinde demek kolay ama bina dışında da hat kopmaları ve cızırtı mevcut. Sonra ağızlarından kaçırdılar, kablo kaybolması olmuş o yüzden diye. Ben yinede tüm kablolar değişti ama sonuç aynı, tecrübesizliğiniz ile boşuna masraf çıkartıyorsunuz. Bekleyişim devam ediyor. Saygılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sayın Ayhan KIR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön