Türk Telekom 10 Ay Önce Kapatılan Hatta Borç Çıkartılmış!

Başar E. |

Nisan 2012'de taşınma sırasında VINN'a geçmek üzere TTNET internet aboneliğimi ve telefon hattımı kapattırmak istediğimi belirttiğim halde, bugün öğrendim ki, telefon hizmetimiz kapatılmamış ve 175 TL birikmiş borcumuz mevcutmuş.

İnterneti kapatmak istediğimizi söylediğimizde Rize merkezdeki erkek görevli, fatura son ödeme tarihinden 1 gün sonra gelmemiz gerektiğini söylemiş, bizi bir fatura fazla ödemek zorunda bırakmış ve sonra da "ben öyle söylememişimdir" diyerek canımızı sıkmıştı, fakat kendisini şikayet etmemiştik. Muhtemelen aynı görevlinin ihmali/kastı söz konusu. Bu, ancak kasıtla çıkarılabilecek borçla ilgili firma ve görevliden şikayetçiyim.

Etiketler :

Borç-Adli Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başar E.
  27 Mayıs
  17:25

  Bu konuda geri dönüş aldık ve faiz işlememsi için ödemek zorunda kaldığımız borç tarafımıza geri ödendi. sikayetvar.com olmasa ödeneceğini sanmıyorum. Teşekkürler sikayetvar.com!

 • Başar E.
  03 Mart
  11:57

  Armada Turizm adlı TTNET bayiinin verdiği bilgiye göre 2.5.2012'de 11781259327 müşteri nosuyla internet ve telefon hattı kapama talebimiz alınmış, telefon hattı ile ilgili talebimiz TürkTelekom'a iletilmiş. TürkTelekom'dan Ali ve Tuğba adlı iki görevli eşimle görüşmüş ve sonuç olarak hattımız kapatılmamış. Oysa biz böyle bir veya iki arama hatırlamıyoruz. Telefon hattımızın kapatılmasından vazgeçtiğimize dair telefon kayıtlarını merak ediyoruz.

 • 21 Şubat
  14:33

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.