09 Mayıs 2013

Türk Telekom 1 Yıldır Sürekli Kesilmeler Oluyor Kimse Gelip Bakmıyor!

1 yıl'ı aşkın zamandır Türk Telekom'u kullanıyorum, internetimizde sürekli kesilmeler oluyor, 1 yıldır en az 100 kere arıza kaydı bildirdim, son olarak elektronik mühendis bir arkadaşımı çağırdım ve problemin bizim sokaktaki elektrik direğinden gelen kabloda sorun olduğunu öğrendik, Gelen kablonun uçları açık, yağmur yağdığı zaman internet gider mi?

Ben kimseye derdimi anlatamıyorum, müşteri hizmetleri zaten sürekli aynı cevapları veriyor. Acilen yetkili birinin bana ulaşmasını bekliyorum. Kesinlikle evime gelip bizzat bir Türk Telekom teknik ekibinin bakmasını istiyorum.

Artık bu konuda daha fazla tahammülüm kalmadı Tüketici Hakları Heyetine dilekçemi verip hakkımı o açıdan da arayacağım.

Batuhan 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Batuhan09 Mayıs 2013

    Müşteriyi memnun etmek için illa şikayet etmek gerekiyormuş demek ki, bugün geldiler. Sorun çözüldü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön