23 Mart 2013

Türk Telekom 1 Yıldır Döşenemeyen Hat!

Muğla nın Milas ilçesinde Türk Telekom, 1, 5 senedir ödenek olmadığı gerekçesiyle alt yapı çalışmaları yapamadığından bir türlü telefon naklini yapamamaktadır.

Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere 2 bina arasındaki mesafe 10m gibi komik bir mesafedir. TV lerde milyonlarca YTL ödeyerek reklam yapan Türk Telekom, 10 m mesafeye maalesef hizmet götürememekte. Yardıma ihtiyacı varsa Telekom a biz bağışda bulunalım da hizmet alabilelim.

Yoksa Türk Telekom GSM Operatörleriyle anlaşmamı yaptı; '' ben hizmet götürmeyeyim, vatandaş da GSM operatörlerinden bu hizmeti alsın '' ?

Feraye 129 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Feraye Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön