22 Ekim 2016

Türk Telekom 1 Fatura İçin 3 Adet Mükerrer Ödeme Alındı Ve Geri Ödeme Yapılmıyor!

18.10.2016 tarihinde, internet sitesinden online olarak "kredi kartı" ile ödeme gerçekleştirildi. Ekranda "bankanız ile ilgili bir sorun oluştuğu için ödeme gerçekleştirilemdi" yazdı. Banka ekstremde 2 adet mükerrer ödeme gözükmesine rağmen fatura ödenmemiş gözüküyor. Bu nedenle 3. olarak aynı tutarı ödedim. Avea ile iletişime geçtiğim zaman, banka ekstremi iletmemi istediler. Banka ekstremi ilettim ancak; "yanında telefon numarası yazmıyor" denilerek talebim ret edildi.

Bankaya aradım, (ING Bank) kredi kartı ile yapılan ödemelerde sadece ödeme yapılan kurumun adının yazdığı, numaranın yazılmadığını söylediler. Avea'ya bu durumu aktardığım zaman "bu durumda yapılacak bir şey yok. Dilerseniz mahkemeye verip geri alabilirsiniz" diyerek bir çözüm sundular! 18.10.2016'da yapmış olduğum 2 adet 40,26 TL'lik ödeme hesaplarında fazla gözüküyor ancak geri iade etmiyorlar.

Tolgay 323 Okunma

Cevaplar

  • Tolgay06 Aralık 2016

    Sorunun üzerinden 1.5 ay geçmesine ve "insan ödemelerini kontrol etmez mi? " diyen çalışan için şikayet açılmasına rağmen herhangi bir geri dönüş almadım. Başka bir operatöre geçiş yaptım.

  • Tolgay28 Ekim 2016

    Ödemem üzerinden 10 gün geçti. 8 defa aradım. Halen sorunum çözülmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön