12 Şubat 2014

Türk Telekom 1 Aydır Nakil İşlemini Yapamadı!

Ev telefonumun nakli için 8 ocak 2014 tarihinde online işlem merkezinden talepte bulundum.12.02.2014 tarihinde işlem hala yapılmadığından 4441444 nolu hattı aradım işlemin yapılamadığını ve bu işlemin yapılması için bizzat hizmet merkezlerine başvurmam gerektiği söylendi.

Bu güne kadar neden işlemin yapılamadığı ve ne yapmam gerektiği tarafıma bildirilmemiştir.Ben aramasam bu konuda bilgi sahibi olamayacaktım. Türk Telekom online hizmet merkezi ne işe yarar anlamadım.Kampanyalar için bizleri sürekli arayanlar bu konu için neden bir kere aramıyorlar acaba?

Ahmet 90 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

    Şikyetvar sitesine teşekkür ediyorum.Geç de olsa hatalarını düzelten Türk Telekom firmasına da teşekkür ederim.Fakat yapılan işlemin tamamlandığı net olarak bize bildirilip teyid edilmesi istenmedi.Bunu da bir eksiklik olarak belirtmek isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Ahmet Sait Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön