14 Mayıs 2013

Türk Telekom 1 Aydır Devam Eden Bağlantı Çalışmaları!

22 nisan 2013 tarihinde online Ttnet abonesi olmak talebi ile 4440375 nolu telefonlarından irtibat kurup gerekli prosedürü müşteri hizmetleri yetkilisi ile tamamladığımız halde, (ki sonrasında 3 sefer de tekrar arayarak işlemin halen gerçekleşmediğini ifade ettiğim halde, güya adıma hızlı takip diye isimlendirdikleri!!! şikayet talebi oluşturdukları halde maalesef şehrin merkezinde bulunan hattıma herhangi bir işlemi lütfedip tanımlayamadılar. Yapacakları işlem mevcut telefon hattıma net 6 paketini tanımlamaktan ibaret.... .

Yusuf 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf 21 Mayıs 2013

    lütfen arkadaşlar zahmet edip yorulmasınlar.zira ben başvurumdan da ttnet abonesi olmaktan da vazgeçtim.benim için başvuru talebim tam 1 aylık sıkıntılı bir sürecin akabinde olumsuz bir şekilde neticelenmiştir.herhangi bir abonelik vs talebim bugün itibari ile söz konusu değildir.şayet illa da sözleşme göndereceğiz diyorsanız, imzalanmadan geri tarafınıza iade edileceğini biliniz...

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön