07 Ağustos 2014

Türk Telekom 1 Aydır Bekliyoruz 1 Kutu İçin!

Ümraniye Türk Telekom Genel Müdürlüğü'ne bir ay önce telefon nakil işlemi için başvurdum. Taşındığım bina yeni olduğu için telefon kutusu olmadığını, önce kutu başvurusu yapmam gerektiği söylendi. Planlama bölümüne bina için kutu başvurusu yaptım.

Daha sonra işlem durumunu öğrenmek için planlama bölümüne telefon açtım, defalarca aramama rağmen bir kez bile telefona yanıt alamadım! Binamın bulunduğu sokakta eski binalar da bulunuyor. Bir telefon kutusu bağlamanın bu kadar uzun süreceğini sanmıyorum.

Ozgur 79 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur 18 Ağustos 2014

    Bu siteye şikayetimin üstünden 12 gün ilk talebimin üstünden bir bucuk ay gecti ne gelen var ne giden

  • Ozgur 11 Ağustos 2014

    Ne gelen var ne giden bi kere arama ile halolmuyorki zekeriya bey

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Sayın Özgür AVCIOĞLU, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön