30 Kasım 2013

Türk Telekom 04441444'ün Aramaları Bıktırdı!

04441444 numaralı telefon hatlarını sağlayan kurum, bu suç şebekesini durduramıyorsa, bu şikayetim de burada kayıtlı dursun. Günde 5 kez aranmışım, az mı? Açıyorsun ses yok!

Alirıza 786 Okunma

Cevaplar

  • Alirıza04 Aralık 2013

    Çözüm olarak kampanya/tanıtım listesinden çıktığımızı umuyorum.

  • Alirıza30 Kasım 2013

    Az önce "gerçek" 444 1 444 aradı, durum hakkında özetle şu bilgiyi verdi: "444 1 444 Türk Telekom'a aittir, eğer yasadışı bir örgüt bunu kullanıyorsa bunun takibi hukuk yollarıyla yapılacaktır, diğer yandan sizleri rahatsız etmemek için arama kampanya listemizden çıkarabiliriz." Tüm konuşmayı ben de kaydettim. Beni çıkarın listeden dedim. Çünkü yine de aranırsam artık emin olabilirim ki, bu numarayı birileri kendi menfaati çıkarı için bir şekilde teknik yollarla kullanıyor. Savcı da, bu numara Türk Telekom'un araması, ama arayan başkası deyip suç takibi yapabilir.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Sayın Alirıza Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön