Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Parası Şikayeti

3.031
Seyithan
Seyithan 08 Şubat 19:26

Ege ordusu istikam savaş taburu tabur karargahı karargah ve hizmet bl. Askeriydim terhis oldum ama yol param ® gelmedi askeri ücretim geldi ama yol param yatmadı her gün kontrol ediyorum ama yok bununla ilgili gerekenin yapılmasını arz ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
1.634
2 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerî Muayene Yapılmıyor

Ağrı Doğubeyazıt Gökay 1. Mknz Tugayı 5. Hudut Alayı 4. Hudut Taburu Karargah Bölüğünde askerlik yapıyor. Bronşiti var, muayene olmadığı zaman ilerliyor. Hastanede yatacak duruma geliyor ve şu an o hale gelmiş, sesi çok kötü geliyor. Ciğerleri ağrıyor, konuşamıyor. Lütfen bu duruma acil el atılsın.

  • profile
1 Destekçi
profile
12.843
28 Nisan

Türk Silahlı Kuvvetleri Mağduriyet Yaşanması

28 Mart'ta kardeşim Samsun'dan Kıbrıs 61 alay 3 tabur 1 bölükte usta birliği için gitti iletişim yok askere yemek yok üst baş yok kardeşim nöbet dönüşü araçtan atılarak koluna dikiş atılması için izin hastane beklerken hakaret ve kahkaha atılarak onuru kırılıyor sürekli her şey parayla satılıyor ben...

profile
114
15 Nisan

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK Maaş Ödemeleri

Şu an Ankara Etimesgut'da Askerlik yapıyorum maaşım yatmıyor. Yardımcı olacak birileri var mı? 3 aylık askerim ilk 2 ay ödememi aldım ama bu ay maaşlarında taburda sadece bana ödeme yapılmadı. Ömer d**.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Buğra
Buğra
 

Bizimkiler de yatmadı seyithan. Ben murat asteğmen