Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK Maaş Ödemeleri

profile
15 Nisan
18.086

Şu an Ankara Etimesgut'da Askerlik yapıyorum maaşım yatmıyor. Yardımcı olacak birileri var mı? 3 aylık askerim ilk 2 ay ödememi aldım ama bu ay maaşlarında taburda sadece bana ödeme yapılmadı. Ömer d**.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Türk Silahlı Kuvvetleri Maaşım Yatmadı Onun

profile
2 hafta önce
126

Askeri param yatmadı. 10 yatıyor ama maaşım yatmadı. Ondan dolayı Bilgi almak istiyorum. Bilgi verirseniz çok iyi olur ve ya ne yapmam gerekiyor. Size zahmet yardımcı olur musunuz. Devlet yatırmadı mı yoksa para kesildi mi onun bilgisini almak istiyorum.

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Ücretimi Alamadım!

profile
20 Ağustos
87

MSÜ Kara Harp Okulunda askerlik yaptım, maaş da zaten gecikmeler oldu. 10-5 gün kadar, ama şimdi de sevk yol ücretim yatmamış. Ben 1/a celbiyim, 4/C'nin ki bile yatmamış. PTT kurumuna ödemeleri yazıyorum, ama hiçbir sonuç yok. Yani yol parasında değilim. Herkes parasını alırken, Kara Harp Okulu nede...

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Maaşı Yatmadı

profile
19 Haziran
4.859

Aralık 2022'den nişan 2023'e kadar askerdim ama 2022 Aralık ve 2023 şubat ayı maaşım hala yatmadı. Askerliğim biteli iki aydan fazla oldu. Bununla ilgili bir geri dönüş yapılmasını arz ediyorum. Kendi devrelerinin hepsinin maaşı tam ve net olarak yatarken benimki iki ay eksik yatmış.

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerdeyim 2 Aydır Maaşım Yatmadı, Mağdurum

profile
17 Haziran
12.809

Askerdeyim, 2 aydır maaşım yatmadı. Manisa'da acemi eğitimimi aldım ve şimdi Erzurum'da ustadayım. Manisa'dan sevk gelmesi gerekiyor, ama hala para yatmadı. Yetkililerin konuya ilgilenmesini rica ediyorum. Ayrıca hayatın çok pahalı olduğunu ve param olmadığı için çarşıya bile çıkamadığımı belirtmek ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz