Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Türk Silahlı Kuvvetleri Tsk Dönüş Yol Parası

profile
13 Eylül 2022
20.190

27.07.2022 terhisten 2 gün sonra zar zor Kars'tan Ankara'ya bilet ayrılıp oradan İstanbul'a eve ® kendi imkanlarımla gittim. Devlet askerine doğru düzgün bilet bile ayarlayamadı. Şimdi de İstanbul'a verdiğim otobüs biletini halen yatırmadı bir an önce hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Benzer Şikayetler

Türk Silahlı Kuvvetleri Bulaşıcı Hastalık Asker 48. Piyade

profile
04 Ağustos
2.576

Şu an 05:50 Samsun Ankara uçağındayım Tokat 48. Piyade askerlerini acemilik sonrası sevk etmişler burada gidiyorlarmış. Tüm askerler takır takır öksürüyor. Ülkeye bulaşıcı hastalık mı bulaştırılmak isteniyor? Bu kadar hasta asker karantinaya neden alınmaz? Hey, orada rütbeli biri var mı?

Türk Silahlı Kuvvetleri Personel İçin Verilen Yemek İstihkakı

profile
05 Temmuz
2.782

Ankara Çankaya Genelkurmay 2. Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı muhafız alayında yapılan yemeklerin askerlere yeteri kadar istihkak verilmediği ve hazırlanan yemeklerin adı ile hiçbir alakası olmadığı için yemekler israf olunup atılıyor. Buna bir düzenleme getirilmesine arz ederim.

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK Maaş Ödemeleri

profile
15 Nisan
18.086

Şu an Ankara Etimesgut'da Askerlik yapıyorum maaşım yatmıyor. Yardımcı olacak birileri var mı? 3 aylık askerim ilk 2 ay ödememi aldım ama bu ay maaşlarında taburda sadece bana ödeme yapılmadı. Ömer d**.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Rufai

Kral dönüş oldu mu?

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz