Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri Paramı Yatırmadılar

7.305
Arslan
Arslan 23 Temmuz 2022 14:38

Güney Kıbrıs gazı mağusa gülseren kışlası hava savunma taburunda askerlik yaptım. 4c tertibim ve 7 ay geçmesine bile hala askerlik paramı yatırmadılar. Şimdi mağdurum ben ve komutanların alakasızlığı yüzünden şimdi çok mağdurum. Sizden ricam bu işi halledin.

Benzer Şikayetler

profile
220
1 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Param Yatmadı Hala

Hava değişim parası hala yatmadı belki 4 sene oldu nedeni hiç bilmiyorum askerlik şubesini arıyorum birliği ara diyorlar orayı arıyorum şubeyi ara diyor ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz veya nasıl bir çözüm olur arkadaşlar bir şekilde

profile
422
1 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri   Teskere Parası Yatmadı

Kütahya hava er tugaylığı'nda 1 ay bedelli askerlik görevimi yerine getirdim. Teskere yol param hala yatmadı. Üzerinden neredeyse 1 ay geçti. B** g*** ismim 3. Tabur 9. Bölük. Nereye başvuracağımı bilmiyorum. Ziraat Bankası hesabıma da PTT'ye de yatmadı. Gereğinin yapışmasını arz ederim.

profile
472
2 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Parası

Acemiliği Amasya 15. Piyade eğitim tugayında yaptım usta birliğine geçtim 2 aydır bir ücret yatırılmadı hala PTT'ye gittim 3 sefer olmadığı söylendi diğer arkadaşlarımda mağdur. Amasya gibi bir yerde askerlere daha çok önem verilmesi gerekiyor nereye başvurayım bilmiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mustafa
Mustafa
 

Milli Muhafız olarak mı askerlik yaptınız?