Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yusuf sonuçtan çok memnun

  • profile
1 Destekçi

Türk Silahlı Kuvvetleri Karakol Teğmeni Hastaneye Götürmüyor

19.254
Yusuf
Yusuf 18 Mart 13:17
Çözüldü
Yusuf'un Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

39. Mekanize piyade tugayı 2. Hudut alayı 2. Hudut taburu 5. Bölük Hudut bölüğüne bağlı karakollarda ve bölük askerlik yaptım. Demirbüken hacıpaşa karakolunda nöbet arkadaşımla kavga ettim. Haklı bendim hastaneye götürmelerini söyledim. Götürmediler. Kameraların izlenmesini istedim izlemediler.

5. Bölük komutanı b*** k*** yüksel tarafından haksızlığa uğradım. 12:22 saat arasında nöbetler tuttum bakanlar ve milletvekilleri denetime geldiği zaman bizlere asla onlara karakol hakkında nöbet saatlerini söylememizi tehdit ederek söylediler.

Söylersek bunlar size kötü bir şekilde yansır dediler. Hacıpaşa'ya geçici görevle gelen teğmen hakaretler etti. Hiçbir şekilde ilgilenmedi. Demirbüken ve hacı paşa geçici görevle gelen karakol teğmeni hiçbir şekilde hastaneye götürmüyor. Adım y***. 6 gün de ceza aldım.

Yusuf
Yusuf23 Mart 22:51

Teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
115
3 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Paramı Alamıyorum

Askerliğimi dün bitirdim. Benim derdim ilk acemiye giderken, yani 48. Piyade Eğitim Alayı Tokat Merkeze giderken yol paramı aldım, ama Tokattan ustaya geçerken cepten verdiğimiz para yatmadı. Tokat yatırmadı. Bu ne demek oluyor? 750 TL para verdim. Şikayette bulunacağım. İlgili makamlarda.

profile
375
12 Nisan

Türk Silahlı Kuvvetleri Er Erbaş Maaşı Yatmadı

Türk Silahlı Kuvvetleri er erbaş maaşı yatmadı. Türk Silahlı Kuvvetleri er erbaş maaşı yatmadı. Kasım 2022'den Nisan 2023'e kadar yatmadı. Kuzey Kıbrıs 28 Mekanize Piyade Tümeni, 28 Topçu Alayı, 3 Topçu Taburunda askerlik yaptım biteli 10 gün oldu ama bir ücret yatırmadılar. Bu konu hakkında yardım ...

profile
582
06 Nisan

Türk Silahlı Kuvvetleri Param Yatmadı

Askerliğim biti ama hala askerlik maaşımı alamdım bu konuda yardımcı olabilir misiniz Kıbrıs'ta yaptım 28 mekanize piyade tümeni 61.piyade alayı 1.piyade taburu 2. Piyade bölüğü de yaptım ama daha hiç maaşımı alamadım yatmadı askerlik yaptığım yerle konuştum yatacak dediler ama maalesef bir yıl oldu...

profile
472
10 Mart

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Parası

Acemiliği Amasya 15. Piyade eğitim tugayında yaptım usta birliğine geçtim 2 aydır bir ücret yatırılmadı hala PTT'ye gittim 3 sefer olmadığı söylendi diğer arkadaşlarımda mağdur. Amasya gibi bir yerde askerlere daha çok önem verilmesi gerekiyor nereye başvurayım bilmiyorum.

profile
Ali
316
18 Şubat

Türk Silahlı Kuvvetleri Dağıtım İzin Hakkı

58. Piyade dağ komandosunda Askerlere Dağıtım izni vermiyorlar. Usta birliği için sormuyorlar bile dağıtım izni istiyor mu diye bu onların hakkı gitmeden önce ailesini görmeye hakları var kafa izni dinleme hakkına sahipler. Bunun çözümünü 24 Şubat yemin töreninden önce çözmenizi gereğinin yapılmasın...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .