Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Türk Silahlı Kuvvetleri Gidiş Yol Parası Yatmamakta

6.967
Muhammed
Muhammed 05 Ocak 11:12

Devletin parası mı bitti anlamadım, bu akşam yola çıkıyorum Amasya'ya halen gidiş param ® yatmadı. Bu sorumsuzluktur biz kendimizi devlete teslim edelim devletimiz bizi rezil etsin ,buna bir çözüm bulun binlerce askerimiz bu durumdan şikayetçi en kısa zamanda paramızı yatırın.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
28
4 gün önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Param Yatmadı Hala

Hava değişim parası hala yatmadı belki 4 sene oldu nedeni hiç bilmiyorum askerlik şubesini arıyorum birliği ara diyorlar orayı arıyorum şubeyi ara diyor ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz veya nasıl bir çözüm olur arkadaşlar bir şekilde

profile
422
5 gün önce

Türk Silahlı Kuvvetleri   Teskere Parası Yatmadı

Kütahya hava er tugaylığı'nda 1 ay bedelli askerlik görevimi yerine getirdim. Teskere yol param hala yatmadı. Üzerinden neredeyse 1 ay geçti. B** g*** ismim 3. Tabur 9. Bölük. Nereye başvuracağımı bilmiyorum. Ziraat Bankası hesabıma da PTT'ye de yatmadı. Gereğinin yapışmasını arz ederim.

profile
472
1 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Parası

Acemiliği Amasya 15. Piyade eğitim tugayında yaptım usta birliğine geçtim 2 aydır bir ücret yatırılmadı hala PTT'ye gittim 3 sefer olmadığı söylendi diğer arkadaşlarımda mağdur. Amasya gibi bir yerde askerlere daha çok önem verilmesi gerekiyor nereye başvurayım bilmiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ilgın
Ilgın
 

Benimde 10 gündür yatmadı gelişme var mi nasıl çözdünüz