Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Maaş Yatmadı!

630
Yusuf
Yusuf 09 Ocak 10:23

Biz acemi Manisa' da yaptık Diyarbakır 16. Mekanizmada devre geçtiğine usta bildiğimiz düştü 15 gün sonra Urfa Akçakale şehit Mete Yıldırım üstü bölgesinde destek amaçlı tahin edildik 10 arkadaşlarımızla birlikte 3 aydır buradayız herhangi ödeme maaş tazminat verilmemiştir ve arkadaşım ve şahsım olmak üzere bu durumundan şikayetçiyiz çorap ve başka ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz komutanlarımıza durumu arz ediyoruz ama herhangi bir sonuç alamıyoruz kendi taburumuzu arıyoruz onlarda yardımcı olmuyorlar halen bile maaş kartı elimize geçmemiştir durumu arz ederim.

Benzer Şikayetler

profile
1.994
25 Şubat

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Yol Harç Ücreti Ödenmemesi

Kayseri 1. Komando Tugayı general adnan doğu kışlası hava indirme ve er eğitim taburu birinci bölük acemi birliğinden usta birliğine giderken ki yol harç ücretlerimiz yatmadı .aradık bir bilgi veren dahi yok askerlik görevimi bitirdim hala yol ücretlerimiz yatmadı .sorunumuzun çözülmesi konusunda ya...

profile
6.810
23 Temmuz 2022

Türk Silahlı Kuvvetleri Er Ve Erbaş Harçlığı Yatmıyor

Ben 2 Mart 2022'den beri askerim. Şu an şafağım 32 ama sadece 2 aylık maaşımı aldım. 2 gün önce kalan hiçbir maaşım yatırılmadı. Halen acemilik Sivas oradan Şanlıurfa 3. Hudut taburundaydım. 2 ay orada kaldım sonra tertip emri ile 20. Zırhlı Tugay komutanlığına geldim sadece 1 maaşım yatırıldı.

profile
115
08 Mayıs

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Paramı Alamıyorum

Askerliğimi dün bitirdim. Benim derdim ilk acemiye giderken, yani 48. Piyade Eğitim Alayı Tokat Merkeze giderken yol paramı aldım, ama Tokattan ustaya geçerken cepten verdiğimiz para yatmadı. Tokat yatırmadı. Bu ne demek oluyor? 750 TL para verdim. Şikayette bulunacağım. İlgili makamlarda.

profile
30
04 Mayıs

Türk Silahlı Kuvvetleri Asker Harçlığı Alamıyorum

3 aydır askerim adıma Ziraat hesabı açılmış fakat asker harçlığım yatmıyor. Sigara içen biriyim, onu bile alacak param yok. Nereye nasıl başvuracağımı da bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Geçenlerde sadece acemi param yattı, onun haricinde hiçbir şekilde yatmadı.

profile
25.732
31 Aralık 2022

Türk Silahlı Kuvvetleri Amasya 15. Piyade Tugayı

Amasya 15. Piyade Eğitim Tugayı Peteklerin bir tanesi dahi yanmıyor, 8 günde 1 duş aldırıyor üstelik 3 dakika ve buz gibi soğuk su ile Amasya nın havasının soğuk olduğu yetmemiş gibi Askere sağlam yolladığımız çocukların hepsi öksürerek çıktı Şehir içi minibüs şoförleri o kadar kaba ve kötüler ki ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .