Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri Asker Yol Parası Gözükmüyor

3.618
Mehmet
Mehmet 05 Kasım 2022 21:13

Askerliğimi 2021 Eylül ayında, Acemi birliği Kütahya Hava Er Tugay komutanlığında yaptım. Daha sonra usta birliğim olan Ankara Hava Meydan Komutanlığına gittim, uçaksavar bölüğündeydim. Hastane çıktığımızda, yol üzerinden PTT üzerinden, askere ilk gidiş parasını PTT üzerinden aldım. 2022 Mart'ın 6'sında kutsal görevimi yerine getirip askerliğimi bitirdim. Ankara'dan İstanbul'a gelişim. 150 TL tuttu ®, PTT'ye gidip yol parasını almak istediğim zaman, gözükmediğini belirtti, merkez PTT'ye gidip orada sorgulayın dediler. Merkez PTT'dende gözükmediğini belirtti. Şu anda işsizim ve acil paraya ihtiyacım var, lütfen yardım edin bana.

Benzer Şikayetler

profile
605
2 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Dönüş Yol Parası

14.06.2022 tarihinde Amasya 15. İnci piyade eğitim tugayından terhis oldum fakat hala dönüş yol param ve askerlik param hesabıma yatmadı. Bu durumdan dolayı aylardır mağdurum bu paraya ihtiyacım var problemimin en kısa sürede çözülmesini rica ediyorum.

profile
4.056
3 hafta önce

Türk Silahlı Kuvvetleri Gidiş Yol Parası Yatmamakta

Devletin parası mı bitti anlamadım, bu akşam yola çıkıyorum Amasya'ya halen gidiş param yatmadı. Bu sorumsuzluktur biz kendimizi devlete teslim edelim devletimiz bizi rezil etsin ,buna bir çözüm bulun binlerce askerimiz bu durumdan şikayetçi en kısa zamanda paramızı yatırın.

profile
789
24 Aralık 2022

Türk Silahlı Kuvvetleri Askerlik Dönüş Yol Parsı

İstanbul Beşiktaş Balmumcu jandarma komutanlığı dönüş yol ücretimiz hala yatmadı. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. TSK? Terhis olmadan 2-3 gün öncesinden yatması gereken bir ücreti hala yatırmadınız belki insanların dönmeye parası yok bir an önce gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatihh
Fatihh
 

Ah be reis paranın adı kaldı 150 neyine yetecek ki