Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Silahlı Kuvvetleri Amasya 15. Piyade Tugayı

profile
31 Aralık 2022
38.264

Amasya 15. Piyade Eğitim Tugayı Peteklerin bir tanesi dahi yanmıyor, 8 günde 1 duş aldırıyor üstelik 3 dakika ve buz gibi soğuk su ile Amasya nın havasının soğuk olduğu yetmemiş gibi Askere sağlam yolladığımız çocukların hepsi öksürerek çıktı Şehir içi minibüs şoförleri o kadar kaba ve kötüler ki bugün askerler arabaya yerleşmeye çalışırken kapı arasına sıkıştı şoför kapıyı kapattı! Sözde Türkiye nin en büyük acemi birliğiymiş bence Türkiye nin en içler acısı acemi birliği çocukların hepsi ziyan oldu yetmedi yemin töreninde çatısı şapır şapır üzerimize akan bir tören alanı hayal edin çok kötü gerçekten geldiğimize İllallah ettiğimiz bir deneyim oldu! Yazıklar olsun.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Türk Silahlı Kuvvetleri Bulaşıcı Hastalık Asker 48. Piyade

profile
04 Ağustos
2.576

Şu an 05:50 Samsun Ankara uçağındayım Tokat 48. Piyade askerlerini acemilik sonrası sevk etmişler burada gidiyorlarmış. Tüm askerler takır takır öksürüyor. Ülkeye bulaşıcı hastalık mı bulaştırılmak isteniyor? Bu kadar hasta asker karantinaya neden alınmaz? Hey, orada rütbeli biri var mı?

Türk Silahlı Kuvvetleri Yol Paramı Alamıyorum

profile
08 Mayıs
16.684

Askerliğimi dün bitirdim. Benim derdim ilk acemiye giderken, yani 48. Piyade Eğitim Alayı Tokat Merkeze giderken yol paramı aldım, ama Tokattan ustaya geçerken cepten verdiğimiz para yatmadı. Tokat yatırmadı. Bu ne demek oluyor? 750 TL para verdim. Şikayette bulunacağım. İlgili makamlarda.

1 Yorum

Türk Silahlı Kuvvetleri Kıbrıs 28. Mekanize Piyade Tümeni Çok Kötü

profile
3 hafta önce
2.730

Erkek arkadaşım şu anda Kıbrıs 28. Piyade tümeninde askerlik görevini yapmaktadır. Böyle bir yerde askerlere eziyet ediliyor. Resmen ilgilenilmiyor. Koğuştaki çarşaflar aylarca değiştirilmemiş, hijyenik olmayan bir şekilde yatılamıyor. Tuvaletler çok kötü durumda, hatta tuvaletin ışığı bile yok. Duş...

1 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Cebrail

Çok yanlış gelmişsiniz. CİMER'i deneyin

Yeliz

Maalesef petekler yanmıyormuş herkes öksürürken ciğerleri çıkacak gibi ve çözüm yok nedense

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz