Türk Nippon Sigorta ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Nippon Sigorta Ve Saygısız Çalışanı!

118
Onur
Onur 23 Mart 10:50

Ben Antakya'da depremden göçük altından kurtarılan ve neredeyse her yeri kırılan bir vatandaşım. Nippon Sigorta ile sigorta iptal işlemleri için görüştüğüm adının Z***I*** olduğunu iddia eden şahıs bana neredeyse küfür seviyesinde hakaretler eden kişiden ve sigortadan şikayette bulunmak istiyorum. Sattığım aracın sigortasını iptal mi ediyoruz yoksa hakaret mi işitiyoruz belli değil.

Türk Nippon Sigorta Logo

Benzer Şikayetler

profile
515
12 Nisan

Türk Nippon Sigorta Sigorta İptal İşlemini Gerçekleştiremiyorum

Sigortanızdan araç sigortası yaptırmıştım. Aracımı geçen ay sattığım için araç sigortamın iptal edilmesi istiyorum. Ancak ne acenteme ne bölge mud. Ulaşamadım. Müşteri temsilcisi bağlıyorum diyor ancak sürekli meşgul. Mail attım ama yine tarafıma dönüş yapılmadı.

profile
314
20 Şubat

Türk Nippon Sigorta Kasko İptali Başvurusu

Araç satışı gerçekleştirdim yalnız kasko iptal işlemi yapamıyorum ilgili yeri aradığımda telefona cevap veren kimse olmuyor ilgili acente Düzce'de gözüküyor C** K** adında yalnız iletişime geçemiyorum Nippon Genel Müdürlükte de kimse telefona cevap vermiyor.

profile
1.494
05 Temmuz 2022

Türk Nippon Sigorta Ücret İadesi Vermiyor!

Türk Nippon Sigorta araç sigortasını iade talebi olmasına karşın 3 haftadır paramı iade etmiyor telefonla arıyorum açmıyorlar dalga geçer gibi cevaplar verip oyalıyor diğer araçlarımın da sigortalarını iptal ettim.

profile
1.827
23 Haziran 2022
profile
Enes'in Teşekkür Mesajı

“Nippon Sigortaya ilgisi için teşekkür ederim, Koalay.com için aynı düşünceleri paylaşamayacağım, inşallah gerekli uyarı yapılıp onlarında satış sonrası hizmete gerekli önemin verilmesini sağlayabilirsiniz.”

Türk Nippon Sigorta Poliçemi İptal Etmiyor

Nippon sigorta poliçe no: 110996315/0 acente kodu: 20077 /kolay merhaba yukarıda bilgilerini vermiş olduğum poliçeyi koalay.com adresinden kestirdim. ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .