Türk Nippon Sigorta ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türk Nippon Sigorta  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mağduriyeti

965
Ali
Ali 06 Mart 12:09

Türk Nippon Sigorta şirketi ile ağustos 2022 tarihinde kendim ve oğlum adına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Anlaşma yapılmadan önce nippon tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlar listesinde İstanbul Acıbadem Bakırköy ® hastanesinin ismi geçiyordu. 06.03.2023 tarihinde adı geçen hastaneden randevu almak istediğimde Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasının geçmediğini sadece kendi hastanelerinde değil bütün İstanbul Acıbadem gruplarında da geçmediğini söylediler. Akabinde sigorta temsilcisini telefonla aradım.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının Acıbadem'de geçmediğini herhangi bir sorunun olmadığını belirtti. Bende bana gönderilen tss anlaşmalı kurumlar listesine bakarak karar verdiğimi bu durumun kabul edilemez olduğunu belirttim. Sigorta temsilcinin dahiyane çözüm öneriside internet sitelerinden anlaşmalı kurumları araştırarak hareket etmemi söyledi. Anlaşma yapılmadan önce adı geçen hastanelerin isimlerini müşteri çekmek için verilip anlaşma yapıldıktan sonra bu hastanelerin geçmediğini söylemek ticari ahlaka uyan bir durum mudur? Mağduriyetimin çözülmesini ivedilikle isterim.

Türk Nippon Sigorta Logo
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
680
23 Ocak

Türk Nippon Sigorta Reddedilen Provizyon Ve Hatalı Yönlendirme

Nippon sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortam var. Sigortayı yaptırırken ve sonrasında turknippon.com üzerinden Anlaşmalı Sağlık Kurumları sayfasından ( https://www.turknippon.com/DynamicPage?Query=AnlasmaliSaglik ) poliçemin geçerli olduğu hastaneleri sorguladım ve Yalova da bulunan 3 adet hastane...

Türk Nippon Sigorta Reddedilen Provizyon Ve Hatalı Yönlendirme
profile
536
30 Aralık 2022

Türk Nippon Sigorta Mağdur Etti!

Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortam var. Anlaşmalı kurumlar listesinde görünen bir yerde tedavi ve muayene için 650 TL para ödedim. Durumu sigorta şirketine bildirmek için aradım ama beni oradan oraya yönlendirdiler. En son verilen numarada da dakikalarca bekleyip suratıma kapanıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .