Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Türk Nippon Sigorta İkame Araç Tedariği

profile
31 Ocak
437

22.01.2023'te aracımla kaza yaptım. Kasko firması Türk Nippon Sigorta üzerinden ikame araç talebinde bulundum. Talep tarihinden üç gün sonra ikame aracı verecek Rent A Car firması tarafından arandım. 30.01.2023'te 2021 model Honda ® Civic Executive Pro aracım karşılığında Hyundai ® blue baz paket sadece klima özelliği olan her tarafı vuruk, hareket halinde her yerinden ses gelen araç verdiler. Aracın vahim durumunu teslim aldıktan ve aracı kullandıktan sonra fark ettim. 

30.01.2023-31.01.2023 tarihlerinde araçla ilgi yaşadığım problemi Türk Nippon sigortaya ilettim. Aracımın donanıma uygun bir araçla değiştirilmesini talep ettim. Konuyla ilgili dönüş yapılmaması üzerine sigorta firmasıyla tekrar iletişime geçtim. Araç değişikliği talebini Rent A Car firmasına ilettiklerini bildirdiler.

Aldıkları tek aksiyon bu oldu. Konunun çözüme ulaşmaması üzerine kendi imkanlarımla ikame araç tedariğini sağlayan hara filo ® isimli firmaya ulaştım. Telefon konuşmasında konudan çokta haberdar olmadıkları anlaşıldı. Araç değişse de sigorta firmasının ilettiği bilgiye istinaden tekrar aynı Hyundai blue marka donanım olarak tamamen boş olan aracın geleceğini ilettiler. Konuyu operasyondaki arkadaşlarına ileteceklerin söyledir. Fakat hiçbir şey yapmadılar. Son olarak tekrar Türk Nippon sigortayı aradım ve talep karşılanmadığını ve hara filo firmasının aracı almasını talep ettim. Fakat hara filo firması aracı da teslim almaya gelmedi. Kullanılması mümkün olmayan bir araç vererek müşterilerinin ikame araç talebini karşıladıklarını zannediyorlar.

Türk Nippon Sigorta Logo
01 Şubat 13:31

Sn. İlgili, Talebiniz işleme alınmış olup, kontroller sonucu tarafınıza bilgi sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, TÜRK NİPPON SİGORTA A.Ş

Aydin
01 Şubat 18:11

Talebin 30.01 2023 tarihinden beri isleme alındı da duruyor. Bugün dahil olmak üzere hiçbir işlem yapılmadı. 5 gün için gönderdiğiniz kullanılması mümkün olmayan aracın yarın dördüncü günü. Sanırım beşinci günde talebi karşıladığınızı düşünerek artık ikame aracı alırsınız.

Benzer Şikayetler

1

Türk Nippon Sigorta  Kasko

profile
18 Mart
2.186

Türk Nippon Sigorta kesinlikle çalışılmaması gereken bir şirket ikame araç konusunda tamirat onayı teslimat onayı konusunda çok kötüler telefona dahi bakmıyorlar. Bir maili 4 günde atıyorlar mağdur olmanız için ellerinden geleni yapıyorlar ben mağdur oldum.

1

Türk Nippon Sigorta İkame Araç Sıkıntısı!

profile
14 Mart
282

Türk Nippon Sigorta tarafından yaptırmış olduğum kaskoya istinaden aracımı onarım maksadıyla tamirciye bıraktım. İkame araç klozuna rağmen hala assistline firmasından ikame aracım bir türlü karşılanmadı... Geri dönüş sağlanmadı... Bir türlü araç teslim etmiyorlar. Tamirci dosya sorumlusu arasında me...

1

Türk Nippon Sigortanın İlgisizliği Ve Mağduriyeti!

profile
07 Mart
3.112

3 Ocak 2023 tarihinde arabamla kızım kaza yaptı. Kasko, Türk Nippon Sigorta tarafından yapılmıştı. Dosya No:2023000**37 Önce pert ihtimali var dendi, sonra tamire başlandı. Tamire başlıyorlar ama haberim olmadığı için ikame araç alabileceğimi bile söylemiyorlar. Ben böyle iletişimsizlik, böyle ilgis...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Türk Nippon Sigorta Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 38 dk
Benzer Şikayet Yaz