Türk Nippon Sigorta ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Türk Nippon Sigorta Değer Kaybı Dosyamı Açmıyor Ödeme Yapmıyor

797
İbrahim
İbrahim 15 Mart 11:34

Aracım maddi hasarlı bir kazaya karıştı ve karşı taraf tam kusurluydu ve karşı tarafın sigortası Türk Nippon firması. Aracımı servise verdim ve onarıldı ve sigorta ödemesini yaptı ancak aracımda kaza sonucu ikinci elde değer kaybı oluştu ve Türk Nippon Sigorta şirketine email üzerinden dilekçe ve ruhsat ile başvuru yaptım akabinde kimlik bilgilerini e mail olarak istediler onu da gönderdim.

02.03.2023 'te başvuru yapmama rağmen hala dosya bile açılmadı defaten e mail atmama rağmen ve müşteri hizmetlerine talep açmama rağmen yok aciliyetini bildiriyorum sizi arayacaklar deyip oyalıyorlar baştan savıyorlar. Ben böyle rezillik görmedim ayıptır. Milletten sigorta parasını almayı biliyorsanız hasarı da ödemeyi bileceksiniz koskoca kurumsal firmaya yakışmıyor. Hasar dosya numaram 20230069059 dur. Acil bir şekilde değer kaybı dosyamın açılmasını tarafımın bilgilendirilmesini ve uğradığım değer kaybının ödenmesini talep ediyorum. Emaillerim ve arama kayıtlarım sizde kayıtlıdır okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Logo
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
1.226
3 hafta önce

Türk Nippon Sigorta Değer Kaybı Dosya Sonuçlanması

Aracım Türk Nippon sigortalı bir araç tarafından hasar aldı. Hasar çok ciddi ve tüm masraflar kasko şirketimden karşılandı. Türk Nippon sigortalı marşı taraf %100 kusurlu olarak belirtildi. Bende değer kaybı için Türk Nippon ile iletişime geçtim mail gönderdim sonrasında dosya işleme alındı fakat dö...

profile
Nur
1.049
15 Mart

Türk Nippon Sigorta Değer Kaybı Başvurusu

Müvekkil adına değer kaybı başvurumuz olmuştur. Araç sıfır alınmış, ilk kazası ve karşı taraf yüzde yüz kusurludur. Fakat değer kaybına ilişkin olarak yalnızca eksper raporunda yazan miktar tarafımıza gönderilmiştir. Bunun yanı sıra başvuruyu vekil olarak yürüttüğümüzden kaynaklı vekalet ücreti tale...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yılmaz
Yılmaz
 

Hangi poliçeye ödeme yapıyorlar ki. Dönüş bile yapmıyorlar. Hep oyalama taktiği. Telefon zaten çalışmıyor. Operatörle bağlanmak imkansız. Yazık.