Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Türk Nippon Sigorta ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tamer sonuçtan memnun

Türk Nippon Sigorta Değer Kaybı  Dönüş Yapılmıyor

1.088
Tamer
Tamer 26 Ocak 19:26
Çözüldü
Tamer'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler.”

T. Nippon Sigorta'ya değer kaybı için ulaşmaya çalışmaktayız. Fakat maillerimize dönüş yapılmamaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimizde tek seçeceğin mail yolu olduğu ve hatırlatma atmamız gerektiği belirtilmektedir. Yaklaşık 10 gün olmasına rağmen dönüş alamamaktayız.

Türk Nippon Sigorta Logo
Tamer
Tamer08 Mayıs 00:57

Teşekkürler.

Benzer Şikayetler

profile
1.843
07 Mart

Türk Nippon Sigortanın İlgisizliği Ve Mağduriyeti!

3 Ocak 2023 tarihinde arabamla kızım kaza yaptı. Kasko, Türk Nippon Sigorta tarafından yapılmıştı. Dosya No:2023000**37 Önce pert ihtimali var dendi, sonra tamire başlandı. Tamire başlıyorlar ama haberim olmadığı için ikame araç alabileceğimi bile söylemiyorlar. Ben böyle iletişimsizlik, böyle ilgis...

  • profile
1 Destekçi
profile
1.403
25 Temmuz 2022

Türk Nippon Sigorta Konu İle İlgili Kimsenin İlgilenmemesi. Sürekli Yarın Arayın Denmesi!

18.06.2022 tarihinde yapmış olduğum kaza ile ilgili 40 güne yakın gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş almadım. Telefon ile müşteri hizmetlerini sabahtan aradığımda öğleden sonra aramam isteniyor, öğleden sonra aradığımda yarın aramam söyleniyor son 10 gündür süreç bu şekilde ilerliyor sürekli ya...

  • profile
1 Destekçi
profile
612
05 Mayıs

Türk Nippon Değer Kaybı Sonucu Dosya İşlemleri Aksadı

Türk Nippon değer kaybı sonucu günler geçmesine rağmen müşteri hizmetleri dosya işlemlerini yürütemiyor. Genel müdürlük de dosyayı ele alamıyor. Değer kaybına ilişkin geri dönüş yapılmıyor. Dosya sorumluma mail attım, cevap alamıyorum. Türk Nippon'a güvenim sarsıldı. Her yere şikayet edeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Cenk
Cenk
 

Kesinlikle yılmayın aynısı benim başıma geldi bir süre muhatap bulamıyorsunuz daha sonra avukatları aracılığı ile sizi suçlu olduğunuza ikna etmeye çalıştıkları kabarık bir yazı yazıyorlar. Korkmayın sadece yıldırmak için yapılan bir şey bu. Eğer eksper tarafından sizin haklılığınız ispatlandı ise ekstra para ödeyip bilirkişiyi atayın sürece sonrasında bilirkişi onayı ile para hemen hesabınıza geçiyor. Ben bu şekilde aldım.