27 Şubat 2013 #1655937

Turk Assist İstemediğimiz Bir Hizmetin Ücretini Talep Etme!

2012 ağustos ayında beni arayarak özel sağlık kurumlarında muayene tedavi vs. hizmet bedelinin %40 varan indirimini karşıladıklarını ve 81 ilde de anlaşmalı özel hastaneleri bulunduğunu beyan edip bunun karşılığında benden 180 lirayı üç taksitle tahsil ettiler.


Ancak bir hizmetlerini göremedim ve çalıştığım Muş ve Osmaniye dahilinde anlaştıkları özel hastane bulunmadığını belirterek ifade ettikleri hizmeti vermediler.Bir yıllığına yaptıkları sigortayı beni tekrar arayarak iki yıllığına taahhüt verdiğimi söylediler.Bu taahhüdü vermeme me rağmen benden 299tl ödememi istiyorlar.

Uğur 756 Okunma

Cevaplar

  • Turk Assist Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Uğur bey Turkassistcard olarak üyelerimize sadece 1 yıllık ücret alınmaktadır.Ayrıca farklı ikinci bir ödeme istenmez.Sizinde söylediğiniz gibi 81 ilde hizmet vermekteyiz özel sağlık kuruluşlarında %40 a varan indirimlerimiz ile ve satış ekiplerimiz sizleri ikinci yıl üyeliğinizin bitmesine istinaden üyeliğinizi yenilemek isteyip istemediğinizi sormak için aramışlardır.Sizden gelen itiraza istinaden de her hangi bir üyeliğiniz yenilenmemiş olup sizleri mağdur etmemiş bulunmaktayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön