Turhal Nakliyat Mağdur Etti!

Murat İ. |

Turhal Nakliyat ile evimin evden eve taşıması için anlaştım. Telefonda müşteri yetkilisi bütün toplamanın onlar tarafından yapılacağını ve evden malzemelerin toplanıp yerleştirileceğini söylediler. 03. 10. 2014 Cuma günü saat 07: 30 için anlaştık, eve geldiklerinde saat 11: 20 idi. Geldiklerinde ise yanlarında hiçbir malzeme olmadan sadece nakliyat için geldiklerini belirttiler. Müşteri yetkilisini tekrar aradığımda, verdikleri fiyatın sadece taşıma için olduğunu ve toplama olacaksa ekstra maliyet olacağını söyledi kaba bir dille. Taşınmak için iş yerinden aldığım izin almıştım, saat 11: 20 de geldikleri için başka bir nakliyeci bulamadım ve yarın da bayram.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  10:30

  evden eve nakliyat yöntelerini birçok sitelerden duymuşsunuzdur. Firmaların fiyat ve hizmet konusunda nelere dikkat ettiklerini birçoğunuz bilmiyorsunuz. Bizde evden eve nakliyat sektöründeki tüm incelikleri ve çalışma şeklini bu makalede anlatacağız.

  Öncelikle firma arama aşamasındasınız. Genellikle eşten dostan sorarsınız çoğunuzda, günümüz teknolojilerinden yararlanırsınız yani internet ortamından. Firmayı nerden bulmanız önemli değil önemli olan verdiği hizmet ve güvenirlik.

  Evden Eve Nakliyat Firmalarıyla çalışmadan önce mutlaka expertiz hizmeti alın gelen experden hizmet kalitelerini öğrenin ve öğrendikten sonra sizle bir sözleşme yapmasını sağlayarak taşınmanızı gerçekleştirin.

  Unutmayın her işin önceliği güvendir.

 • 05 Ocak
  09:47

  Müşterimizle, mobilya türü eşyaların montajı demontajı, beyaz eşyalarında kurulumu bize ait olduğunu belirttik. Küçük eşyaların ( mutfak ve salonda bulunan bardak, tabak vs.) müşterilerimiz tarafından kolilenmesi gerektiğini de belirtmemize rağmen müşterimiz anahtar teslim hizmetimizden faydalanmak istedi. Bu hizmetin fiyat bedeli farklı olduğu için yaptırmak istemedi. Bu sebeble hizmet sunulamamıştır.