02 Haziran 2015

Turgaylarcanta.com.tr İlgisiz Firma!

21/05/2015 tarihinde Turgaylarcanta.com.tr sitesinden internet üzerinden çanta siparişi verdim. Ödemeyi kredi kartı ile yaptım ve ürünü beklerken 22/05/2015 tarihinden mail adresime çantanın ellerinde olmadığı mesajını göndermişler.


Müşteri hizmetlerini aradım durumu konuşmak için. Yetkili kişi bir yere kadar gitti şeklinde bir cümle duydum. Biz sizi birazdan arayacağız dediler ve aramadıkları gibi benim aramama rağmen telefona cevap vermediler. Bu kadar amatörce bir şey görmedim ben. Ya paramı iade edin ya da çantayı temin edin.

Giray 38 Okunma

Cevaplar

  • Turgaylarcanta.com.tr Temsilcisi05 Haziran 2015

    Giray D. isimli müşterimiz (Neslihan Dinç) 21.05.2015 tarihinde www.turgaylarcanta.com.tr isimli e ticaret sitemiz üzerinden sipariş vermiş olduğu ürünün stoklarımızda tükenmiş olması sebebiyle kendisini bilgilendirmek amacıyla 444 60 24 numaralı telefondan birkaç kez kendisine ulaşılmaya çalışılmış ancak telefonlarımıza yanıt verilmemiştir. Müşterimizin çağrı merkezimizi araması üzerine verdiği talimat üzerine siparişi iptal edilerek 25.05.2015 tarihinde ödeme yapmış olduğu kredi kartına iade işlemi gerçekleştirilmiş ve kendisine de mesaj yolu ile durum bildirilmiştir. Müşterimiz kredi kartı dönem işlemlerini kontrol ederse iade işlemini görecektir. İade işlemine ait makbuz ekte gönderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön