30 Haziran 2015

Tura Turizm Cruise Seyahatinde Yaşanan Sıkıntılar Hakkında!

Balayımızı geçirmek üzere Tura Turizm’den cruise seyahati satın aldık. Turu satın alma, rezervasyon, uçak biletleme ve tur programı konularında pek çok aksilikler yaşadık. Firma, bu aksilikleri affettirmek adına bize tur hediye etti. Ancak tur öncesinde rehbere bu konuda bilgilendirme yapılmadığı bu turdan da yararlanamadık. Düğünle mi ilgileneyim, balayındaki aksiliklerle mi, şaşırdım, yoruldum ve yıprandım. Sayısız mailleşme ve telefon görüşmesi, bunlar için harcanan zaman ve moral bozukluğu. Tüm bu yaşanan manevi sıkıntılar, stres ve zorlukların yanı sıra, hediye Barcelona turunu, kendi cebimizden karşılamak durumunda kaldık. 2 kişilik tur bedeli olan 90 Euro’nun iadesini istiyorum.

Berkay 2.025 Okunma

Cevaplar

  • Tura Turizm Temsilcisi08 Şubat 2016

    Misafirimiz ile mutabakat sağlanmış olup, gerekli işlemler yapılmıştır.

  • Berkay19 Ağustos 2015

    Tura Turizm tarafımla iletişime geçerek para iademi gerçekleştirdi ve sorun çözüldü. Tura Turizm yetkililerine yardımları için teşekkür ederim.

  • Berkay'ın Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2015

    Tura Turizm tarafımla iletişime geçerek para iademi gerçekleştirdi ve sorun çözüldü. Tura Turizm ve internet siteniz yetkililerine yardımları için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön