18 Aralık 2015

Tura Turizm Pazarlama Uğruna Hayal Kırıklığı!

Ekim ayı başında ücretini de peşin ödeyerek balayımız için satın aldığımız 30.12.2015 - 08.01.2016 Küba turu için 20 Ekim'de turun kesin kalkacağı, kontenjanın dolduğu yönünde bilgilendirme maili gönderdiler. Ancak düğüne 15 gün kala katılım azlığı nedeniyle turun iptal olduğu bilgisini verdiler.

Asla güvenilecek ve sözlerine itimat edilerek program yapılacak bir firma olmadıklarını düşünüyorum. Peşin aldıkları ücreti iade etmek için de defalarca telefon ettirmeleri de ayrı bir olaydı.

Şebnem 2.224 Okunma

Cevaplar

  • Tura Turizm Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli misafirimiz Sözleşmenizde yazılı olan tur tarihine 7 gün kala iptal edilebilir ibaresine ragmen tur iptaliniz size 16 gün kala bildirilmiş olup alternatiflerde size sunulmuştur.Münferit tur talebiniz ve diğer alternatiflerin size uymadığını belirtmenize üzerine iade işlemleriniz başlatılmış yine sözleşme kuralları gereği 10 gün iade süreci olmasına rağmen iadeniz ertesi gün hesabınıza yatırılmıştır. Dekontu ilgili yerler ve sizinle paylaşılacak olup bu haksız şikayetinizi kamuya ilan etmenizden dolayı gerekli yasal işlemleri başlatacağımızı da ayrıca bildirmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön