02 Eylül 2013

Tur On9 Yanlış Bilgi Verdi Sonunda İlgilenmedi!

Google aramasındaki tüm kötülemelere rağmen belki düzelmiştir (çünkü tamamen yenilendiği bildirilmişti) diyerek gittik. Tur On9 , böyle kötü bir oda kimseye gösterilmez (yatırılmaz) herhalde nem, rutubet, çalışmayan sıcak su , dökülen duvar ve sayılamayacak kadar çok aksaklık.

Ama sorun bizde gözünü karartıp mahkeme kapılarında uğraşmıyoruz ondan . Odanın kötü olması üzerine ulaşmaya çalıştığınızda telefona çıkan yok. Sonunda ulaştığınız adı yetkili olan B** bey aratacağım deyip bir daha ne selam ne sabah . Otel sorumlusu ise hiç bir ise yaramıyor. Sorumlu B** bey 530***, Hala cevap verecek.

Ruhi 311 Okunma

Cevaplar

  • Ruhi06 Eylül 2013

    Galiba Turon9 şikayetlerden bikmiş olacakki Adini ETİTUR olarak değiştiriyor bunada dikkat edin. Firmalari iyi araştırın.. http://www.etitur.com/club-side-beach http://www.turon9.com/club-side-beach karsilştıırın tamamen aynı :-) kacabileceklerini sanmasınlar...

  • Ruhi04 Eylül 2013

    Gidilen otel Larissa Beacah Club (Turon9 sitesinde Sede Beach Club Diey Cikiyor) Galiba bu tur sikayetlerden surekli adi degisiyor Bir onceki adida Verona Beach mis . Kendi sitelerinde belirtilenisimleri.. Lutfen bunlardan uzak durun.. http://www.turon9.com/club-side-beach http://www.sikayetvar.com/firma/detay/club-side-beach ayni seyler dikkat edin bunlara bile cevap vermeye tenezzul etmiyorlar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön