07 Eylül 2013

Tur On9 İptal Sonrası Ödeme Yapmıyor!

Tur On9 aracılığı ile tatil rezervasyonu yaptırdım. Voucher no:275426. sözleşme yapıldı. Ailevi sorunlar nedeniyle yaklaşık 1 ay öncesinden tatilimin iptalini istedim ve gerekli tatil iptal mailini [email protected] com adresine yolladım. İptal sürecinden sonra 7 veya 10 iş günü içerinde paramın iadesi yapılacağı söylendi.

20 gün geçti paramın iadesi yapılmıyor. Ayrıca sigorta yaptırmamışım diye yüzde 35' ini keseceklermiş. Böyle bir hakları var mı? Sigorta yaptığımız tatil paketi fiyatının içinde her zaman olması gerekmezdi. Kısacası ne tam paramı ,ne de yüzde 35 kesintili paramın iadesini alabildim.

Metin 177 Okunma

Cevaplar

  • Metin10 Eylül 2013

    kesinlikle bu acenta şirketinden bir alışverişiniz olmasın.20 gün degil şu an itibariyle bir buçuk ay geçti paramı iade etmiyolar.telefon numaraları çok zor düşüyor.düştüğü zamanda işlemleriniz yapıldı pazartesi paranız hesabınızda deniliyor.amaçları oylamak arkadaşlar.parayı vermicekler.mahkemeye başvuracam son çare.haklarında dava açmaktan başka çarem kalmadı.tursaba mail attım ilgilenmediler.daha başka nereye şikayet edebilirim bimiyoru.bilen biri varsa bi address telefon versin.olmadı dava açmaktan başka çarem kalmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön