13 Haziran 2014 #2499978

Tur Assist Asistans Hayali Sigorta Poliçesi İddiası İle Kredi Kartından Çekim Yapmış!

Eşime ait kredi kartı ile ilgili olarak kızımın cep telefonuna Asist poliçeniz yenilenmiştir ve kredi kartınızdan 300 TL'lik çekim yapılacaktır iptal için 0850 303 1993 no'lu danışma hattını arayabilirsiniz şeklinde mesaj gönderilmiştir.


Bizim ne böyle bir sigorta poliçemiz var nede neden böyle bir talebimiz var. İnsanların tüm özel bilgilerinin ellerinde olması ayrıca dikkat çekici bir olay olup yasal yollara başvuru hazırlığımızı yaptık ve gerekli şikayetimizi ilgili yer Cumhuriyet Başsavcılığına ilettik. Telefon numarasını dağıtımı ile ilgili olarak da gerekli şikayetimizi yapacağız.

Bülent 1.594 Okunma

Cevaplar

  • Tur Assist Asistans Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Henüz ilgili aramayı yapan kişi veya kişilerin numaraları nereden temin ettiğine dair bir bilgimiz bulunmamakta. Elbette kurum adımızın kullanılarak suistimal edilmesini büyük bir üzüntü ile karşıladık. Şirket politikamız gereği kendi portföyümüzdeki müşteri bilgilerini asla paylaşmadığımızı belirtmek ister, sağlıklı günler dileriz. Tur Assist Müşteri İletişim Bölümü

  • Bülent'in Teşekkür Mesajı13 Haziran 2014

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim Avukatlarınız aracılığı ile gönderici numarası kaydı ile ilgili olarak bu numarayı satın alan kişi yada kişilere ulaşılması mümkündür bu konuda da gerekli hassasiyeti göstereceğinizden eminim. Teşekkür ederim saygılar Bülent Atalan

  • Tur Assist Asistans Temsilcisi13 Haziran 2014

    Bülent Bey merhaba, Geçtiğimiz dönemlerde tarafımıza Tur Assist isimini kullanarak yapılmış aynı tarz görüşmelere yönelik başvurular ulaşmıştır. Şikayete konu olan ilgili arama Tur Assist firması tarafından yapılmamıştır ve dolayısıyla kurumumuzca bir kaydınız veya borcunuz bulunmamaktadır. Sizden tahsilat yapmak isteyen firmanın kimliğine dair bilgimiz bulunmamaktadır. Konuyu bu doğrultuda bilginize sunarız. Tur Assist Müşteri İletişim Bölümü”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön