18 Nisan 2014
Yorum Yap
#2403614

Tur Assist Asistans Aracı Zamanında Çekmedi

14.04.2014'de kaza yapan aracı saat 12 civarında Eureka Sigorta 'nin anlaşmalı olduğu Tur Assist Asistans firmasının Isparta' da ki yine anlaşmalı olduğu Varol Oto çekiciye teslim ettik. Araç Antalya'daki servise teslim edilecekti. 120 km yol taş çatlasa 2 saatte alacak araç saat 15:30 olmasına rağmen varmadı.


Varol Çekiciyi aradığımızda yolda yağmur vardı, kaza oldu öteki yoldan gittik gibi gerçeği yansıtmayan (ispatlayabiliriz) ifadelerle bizi oyaladılar. En son aracı bulamayınca emniyete gideceğimizi söyledik. Bunu da Eureka Sigorta'ya bildirdik 1.5 saat bize dönmediler. Araç saat 17,05 'de vardı ve sigorta şirketine lastik patladı diye yine bir bahane şunmuş. Euroka ve çekici firmanın sorumsuzluğundan şikayetçiyim.

Dr.yücel Dr.yücel 1.192 Okunma

Cevaplar

  • Tur Assist Asistans Temsilcisi19 Nisan 2014

    “ 14.04.2014 günü saat 12:00 ‘de Isparta merkezde kaza yapan aracın çekim organizasyonu için sigortalıyla iletişim kurulmuş ve hizmet birimi yönlendirilmesi yapılmıştır. Çekici hizmet birimi kazalı aracı Antalya ‘da bulunan onarım servisine saat 17:00 ‘de bırakmıştır. Değerli sigortalımız Yücel Bey’in başvurusu tarafımıza farklı kanallardan ulaşmış olup çekici firma yetkilisiyle sorgulama görüşmesi yapılarak hizmet dosyası özelinde konu detaylandırılmıştır. Bu görüşmede çekici firma yetkilisinin gecikme nedenine yönelik çelişkili ifadeleri bulunmaktadır. Yapılan değerlendirme sonucunda sigortalımızın beyanı esas alınarak çekici firma yetkilisi hizmet birimleri sorumlularımıza olumsuz rapor edilmiş, tedarikçi firma adına olay kaydı bırakılarak çalışmaları takibe alınmıştır. Sigortalımız Yücel Bey ile hizmet sürecinde yaşanılan aksaklılar için özür ve telafi amaçlı görüşme yapılarak, bölüm içi aksiyonlar konusunda kendisine bilgi verilmiştir.” Konuyu bu doğrultuda bilginize sunarım. Tur Assist Müşteri İletişim Bölümü “

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler