06 Mayıs 2015

Tur Assist Asistans Verilmeyen Kiralık Araç Hizmeti!

34****** araç hasarı sonrası 30 Mart saat 11:00' de talep ettiğim kiralık araç an itibariyle (1 Mayıs 12:15) halen daha teslim edilmemiştir. Üstelik aracı teslim edecek firmanın beni aramasını talep etmeme rağmen halen arayan kimse olmamıştır. Firmanın aracı geç yönlendirerek maliyet düşürmek gibi küçük hesaplar yaptığını düşünmeye başladım. Böyle olmasa 5 sefer arayıp talep etmiş olmam sonrası bir sefer olsun aranırdım. Ayrıca karşısındakini dinlemeyen call center yetkilisi çalışan memnuniyetsizliğimi daha fazla arttırdı. Bir daha asla Tur Assistle çalışmam.

Volkan 985 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 07 Mayıs 2015

    Şikayetimle ilgili olarak nazik dönüşünüz için teşekkür ederim. Şuan anlıyorum ki sorunun temeli ikame birimidir. Bununla birlikte call center temsilcilerinizin yaklaşımı konuyu tırmandırmıştır. İlgili şikayetimin Operasyon biriminiz üzerindeki yansımasını ölçümleyebilmek için bundan sonra ihtiyaç anlarında müşterilerimin adına kurumunuzla bizzat irtibata geçerek son yorumumu paylaşacağım. Saygılarımla.

  • Tur Assist Asistans Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Değerli Sigortalımız Volkan Bey, 30.04.2015 tarihi saat 10:50’de çağrı merkezimize ulaşan ikame maksatlı kiralık araç talebinize hizmet verilmesi için konu ikame birimimize aktarılmıştır. İkame birimimiz tarafından aynı gün kullanımınıza sunulmak üzere kiralık araç organizasyonu gerçekleştirilmiş ve rezervasyon bilgileri web sistemimiz üzerinden saat 16:09’da rent-a-car firmamızın merkez ofisine gönderilmiştir. Bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde rent-a-car firmamızın kiralık aracı tarafınıza 01.05.2015 tarihi saat 15:24’te teslim ettiği tespit edilmiştir. Tespit ve değerlendirmelerimiz sonucunda rent-a-car firmamızın kendi iç bünyesinde yaşadığı yoğunluk ve organizasyon eksikliği sebebiyle yaşanan gecikme hizmet birim sorumlularımıza olumsuz rapor edilerek firmanın işleri yakın takibe alınmıştır. Ayrıca 01.05.2015 tarihinde çağrı merkezimiz ile aralıklarla yapmış olduğunuz görüşmelere istinaden temsilcilerimizin aciliyet durumunuzu iyi sorgulayamadıkları tespit edilmiştir. Bu konu operasyon birim yöneticilerimize olumsuz yönde rapor edilmiştir. Bu dosya özelinde yaşanan olumsuz durum sebebiyle Turassist ailesi olarak sizlerden özür diler, iyi günler dileriz. Saygı ve sevgilerimizle,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön