28 Ocak 2014 #2255986

Tupperware Su Şişeleri Çok Kötü Kokuyor!

Ofisten arkadaşlarla birlikte Dünya markası Tupperware dan aldığımız su şişeleri hem kendi pis koku veriyor hemde suyu kokutuyor. Bakkaldan 50 kuruşa aldığımız su şişelerini haftalarca kullandığım oldu ve hiç bir kötü koku ile karşılaşmadım. Tupperware tüketici köşesine yazdığımızda gelen cevap ise çok komik. Bari şişe alana karbonat hediye edin. Su içmek için aldık kardeşim su. Başka modelle değişim yapılmazsa, Şişeleri yakıp videosunu Youtube'a koyacağız.


Aldığımız Cevap:
* Mutlaka her gün yıkanmalı ve kullanılmadığı zamanlarda ağzı açık saklanmalıdır. * Günlük kullanım esnasında içerisinde koku oluşabilir bunu gidermek için içine karbonatlı su koyarak oluşan kokuyu giderebilirsiniz.

Tuğrul 6.671 Okunma

Cevaplar

  • Tupperware Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bir an önce size yardımcı olmak istediğimizi belirtmek isteriz. Ürününüzü memnuniyet içinde kullanabilmeniz için kullanım talimatlarına uygun kullanmanız büyük önem teşkil etmektedir.Tarafınıza verilmiş bilgiler doğrultusunda kullandığınız takdirde problem yaşamayacaksınızdır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. www.tupperware.com.tr Saygılarımızla Tupperware Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön