15 Ekim 2016

Tupperware Eco 750 Ml Suluk Koku Yapıyor!

Bize Fatih'te faturasız, fişsiz satış yapıp koku problemi yaşadığımızda geri götürdüğümüz suluğu sirkeli suyla doldurup buzluğa atmamızı söyleyen satış temsilciniz S..K..'dan şikayetçiyiz.

Yaptığımız araştırmalardan sonra şahsın o dükkanda satış yapmasının yasak olduğunu ve sattığı suluğun buzluğa atıldığında kırılacağını öğrendik. Bu sırada bizim gibi kendisinden ürün alıp mağdur olan daha çok kişiye de rastladık (Örneğin yeni ürün kutusuna eski ürünü koyup sattığı kişiler olmuş.). Ticaretten ve iş ahlakından habersizce çalışan bu gibi kişilerin, marka adına zarar verdiği ve mağdur olanların tekrar tercih etmemesine sebep olduğu aşikar. Şahısla ilgili gerekenlerin yapılmasını ve sulukların koku problemi yüzünden mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyoruz.

Zeynep 4.728 Okunma

Cevaplar

  • Tupperware Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Merhaba, Bu konu ile ilgili olarak şirketimizin doğrudan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz. Aşağıdaki link üzerinden ulaşacağınız formu doldurarak tarafımıza ulaştırınız.Formunuz bizlere ulaştıktan sonra ilgili departman tarafından size geri dönüş sağlanacaktır. http://www.tupperware.com.tr/iletisim-formu Saygılarımızla Tupperware Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön