04 Mayıs 2013 #1778849

Tunashoppingtv.com/Samanyolu Paz./Dünya Paz./Birdunya.com Müşteriye İlgi Gösterilmiyor!

Sitedeki bir ürünü beğendim ve sırf onu almak için üye oldum. Ürün hakkında kafama takılan bir şeyi sormak için ürünün yorum kısmına yaklaşık bir hafta ara ile iki kez yazdım. Ne siteden, nede e-posta ile cevap vermeye tenezzül etmediler. Artık ürünü bedava verseler almam. O siteye de uğramam. Ürünü almadan böyle ilgisiz davranan bir site, ürünü aldıktan sonra nasıl davranır varın düşünün.

Veli 159 Okunma

Cevaplar

 • Veli10 Temmuz 2013

  Şikayetvar olmadan önce internetten bir şey almadan önce tereddüt ederim. Şikayetvar'dan önce 4 siteden alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım. İyiki varsın, Şikayetvar. O 4 site hala benim için en iyisi. Bazen onlarda olmayan ya da ben olmadığını sandığım ürünü başka sitede görüyorum ve hemen buraya bakıyorum. Bu arada istediğim cihazı o 4 siteden birinde buldum, aynı soruyu sordum ve hemen cevap verildi ve aldım, şimdi kullanıyorum.

 • Veli07 Mayıs 2013

  O metin benim değil iddia ediyorum. Bir kere Türkcell kullanmıyorum, kullanmadığım halde niye yazayım? Ben gayet kibar yazmaya çalıştım.Siz hakaretvari olduğunu düşünüyorsanız yapacak bir şey yok. Sizin tavrınıza karşı yazdım. Hala iddia ediyorsanız o mesajın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız lütfen? Yada yorumu açarsanız yazdığım görünebilir. O zaman anlaşılır her şey. Tabii silmediyseniz! Bir şey daha öğrendim sayenizde. Teşekkür ederim. Benzer bir durumla karşılaşırsam ekran resmi alacağım.

 • Tunashoppingtv.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Bizlere atmış olduğunuz mailinizi paylaştık, şimdi ne istediğinizi yazıyorsunuz. neyi çarpıtıyoruz çok merak ediyoruz. bunu yaparken de hakaretvari bir dil kullanıyorsunuz. Bu sizin karakterinizin bir yansıması olabilir. Aşağıdaki metin size ait değil mi? "Evde veya bulunduğum yerde (açık alanda 100 metre kapalı alanda ise bulunduğum apartman katında tüm odalarda) aynı anda birçok kişiyle internete (Notebook, netbook IPAD, IFONE v.s. aracılığıya) girebilir ve Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde, 3G hızıyla internettten yararlanabilrmiyim." Yukarıdaki metinden gerçekten ne anlamamız gerekiyor. Şimdi de "Sorum aynen şu şekilde idi.” Çevremde wifi bağlantısı var. Bilgisayarım o bağlantıyı görmüyor. Kablosuz internet paylaşım cihazını pencereye koyup evin-odanın her hangi bir yerinden bağlantı olup olmayacağını söyler misiniz?” Ben ilk mailinizde böyle bir bölüme rastlamadım. Herhalde sizin aklınızdan geçeni bilmek için müneccim olmamız gerekiyor. Yazdıklarınızı kabul etmemiz mümkün değil. Sitemizi bu şekilde karalama çalışmanızı esefle karşılıyoruz. Sorunuzun cevabı aşağıdaki linkte zaten detaylı bir şekilde mevcut. http://www.tunashopping.com/urun/kablosuz-internet-paylastirici-ve-sarj-cihazi.aspx Takdiri bu yazıyı okuyanlara bırakıyoruz.

 • Veli06 Mayıs 2013

  Bu cevabınız da bile bir umursamazlık var. Cevabınızdan anladığım; mesajımı okuyunca “aman be işimiz yok seninle mi uğraşacağız?” Keşke “anlamadık” deseydiniz. Belki bunu söylemek zor sizin için, bu nedenle sorumu çarpıtıyorsunuz. 3g modemim var ama Türkcell değil Avea. 3g modemi kablosuz internet paylaştırıcıya bağlayıp interneti paylaşacağımı biliyorum. Sizin kadar anlayışsız değilim. Özellikleri okudum ve yazılmayan bir özelliğin olup olmadığını sordum. Sorum aynen şu şekilde idi.” Çevremde wifi bağlantısı var. Bilgisayarım o bağlantıyı görmüyor. Kablosuz internet paylaşım cihazını pencereye koyup evin-odanın her hangi bir yerinden bağlantı olup olmayacağını söyler misiniz?” Bence soruma cevap vermeme nedeniniz, ya yukarıda dediğim gibi umursamadınız, ya da sattığınız ürünün özelliklerini bilmiyorsunuz. Saygılar… Teşekkür ederim şikayet var yöneticileri. İyi ki varsınız.

 • Tunashoppingtv.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Tunashopping.com olarak normalde her müşterimize muhakkak cevap veririz. Fakat müşterimizden aşağıdaki gibi bir istek geldi. Zaten ürünün açıklama kısmında yeterli bilgi mevcutken aşağıdaki soruya nasıl cevap vereceğimizi bilemedik. Bu sebeple cevap yazmadık. Sorulan Soru Aşağıdaki gibidir. “Turkcell 3G Kamu VINN abonesiyim Kablosuz İnternet Paylaştırıcı ve Şarj Cihazına sahip olmam durumunda bu cihaza Turkcell 3G Kamu VINN 'ı takarsam Evde veya bulunduğum yerde (açık alanda 100 metre kapalı alanda ise bulunduğum apartman katında tüm odalarda) aynı anda birçok kişiyle internete (Notebook, netbook IPAD, IFONE v.s. aracılığıya) girebilir ve Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde, 3G hızıyla internettten yararlanabilrmiyim.” Takdiri sizlere bırakıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön