16 Eylül 2013

Tuna Ev ve Ofis Mobilyaları Satış Sonrası Hizmet Yok!

Tuna Ev ve Ofis Mobilyaları'ndan daha önce sipariş verdiğim L kanepe 4 hafta denmesine rağmen 6 haftadan önce teslim edilmedi. Üstelik konu ile ilgili siz takip etmezseniz asla bilgilendirilmiyorsunuz. İkinci kez sipariş verdiğim başka bir kanepede ise renk ile ilgili bir sıkıntı yaşadım.


Katalogtan seçilen rengin görseli mağazaya geldiğinde güneşte kalıp solmuş bir gibi bir tonda olduğunu görüp itiraz ettim. Ancak bana kumaş değiştirme maliyetini ödemem gerektiği söylendi. Bu durumda kanepenin iadesini talep ettim. 19 Ağustos'ta teslim edilmesi gereken kanepe için 13 Eylül'de hala yanıt bekliyorum, kimse aramıyor. Firmanın satış sonrası hizmeti yok maalesef.

Şule 802 Okunma

Cevaplar

 • Şule30 Ekim 2013

  Şikayetim ile ilgili bir şey çözümlenmemiştir. Bir çözüm üretmedikleri için kanepeyi kendim kaplatmaya mecbur bırakıldım. Burada çözümlendi diyerek insanların yanıltılması artık fazla değil mi?

 • Tuna Ev ve Ofis Mobilyaları Temsilcisi04 Ekim 2013

  Sayın İlgili Müşterımızın problemı kendısı ıle görüşülüp çözumlenmiştir Saygılar Müşterıl hızmetlerı

 • Şule24 Eylül 2013

  Şikayetimden sonra bir kere aranarak konu tekrar soruldu. Ertesi gün yanıt verileceği söylendi ancak bir haftadan fazla olmasına rağmen hala geri dönülmedi. Yani teslim tarihi üzerinden bir ay geçen mobilya ile ilgili bir çözüm hala üretilemedi.

 • Tuna Ev ve Ofis Mobilyaları Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın İlgili Şıkayet konusu ıle ılgılı müşterımız ıle görüşülmüş,ilgili departmanlar ıle görüşülüp en kısa zamanda kendılerıne bılgı verılecegı belırtılmıştır. Saygılar Müşterıl hızmetlerı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön