17 Nisan 2015

Tüm Beyaz Eşyalarımız Bosch ve Hepsinde Sıkıntılar Var.

Yaklaşık 3,5 yıl önce tüm beyaz eşyalarımı Bosch'tan aldım ve tüm ürünlerden şikayetçiyim. Ürünler görevlerini güzel yapmıyor. 1 yıl önce servis çağırdık, kontrol yapıp sıkıntı olmadığını söyledi ve bazı önerilerde bulunup gitti, her işlemi kullanma kılavuzu ve tavsiyelere göre yapıyoruz, halen tüm ürünlerimiz sıkıntılı.

Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve sıkıntıları tekrar dile getirdim. Servis elemanının gelip kontrol edeceğini ama garanti bittiği için her cihazın sadece kontrolüne 35 TL alacağını söyledi. Garantili iken sıkıntılı olan cihazları bildirdiğimiz halde tamirini yapmayıp, şu anda garanti doldu diyerek kontrolü için bile ücret isteyen Bosch'a yaşattığı mağduriyet için teşekkürler.

Habib 1.196 Okunma

Cevaplar

  • Habib23 Haziran 2015

    Ürünlerin sıkıntıları; buzdolabı, buzluğa konulan gıdaları kokutuyor, fırın, unlu mamülleri iyi pişirmiyor, üstünü yakıyor, altı ve içi çiğ kalıyor, bulaşık makinesi, yıkanan ürünleri çiziyor, çamaşır makinesi, 30 derecede kot pantolonu bile çektiriyor. Müşteri hizmetleri, garanti süresi bittiğinden bahsedip, servis ücreti almaları gerektiğini söyledi. Ama 4 üründen 1 ürünün ücretini almayabileceklerini belirtti. Ben tekrar garanti var iken aradığımı ve müdahale edilmediğini söyledim. Müşteri hizmetleri, makul sürede tekrar bildirimde bulunmadığımı söyledi. Ben her gün fırında unlu mamüller yapmadığımızı, bulaşık makinesinin 1 yıkamada değil, 5-6 ayda ürünleri çizdiğini, buzdolabının, ürünü koyduğumuz gün değil, aradan zaman geçince koku yaptığını, dolayısıyla makul sürenin henüz içerisinde olduğumuzu anlattım. netice: sıfır. Eskiden kalma Bosch kalitesine aldanıp, tercihimi yaptım, ama yanıldım. Ürünleri eski ürünler gibi kaliteli değil, teknik hizmet ise, ne yazık ki, tamamen kar amacıyla yürüyor. Müşteri memnuniyeti, firma için, önemli gözükmüyor. Saygılar.

  • Bosch Temsilcisi17 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön