12 Eylül 2013

Tüketiciyle Alay Eden İDO!

İlgili şirket adı altındaki eziyet edici kurumla ilgili birikmiş birden çok şikayetim olup, en sonunda beni sinirden delirtmişler ve delirtmeye devam etmektedirler. Şirketin Müşteri Hizmetlerini 04. 09. 2013 tarihi saat 18. 00 sularında bilet değişikliği için aradığımda telefon operatörüne anlamadığım bir cümleyi bir iki defa üst üste sorduğum için adeta çocuk gibi azarlandım. İlgili bayan çalışan gergin bir ses tonuyla, bağırarak ve beni azarlayarak bir takım davranışlar sergiledi.

Bu hususun üzerinde durmadım, ancak bu şirketin tüm çalışanları devamlı tüketiciyi aşağılayıcı muamelelerde bulunmakta olup, her seferinde aynı tavırlar ile karşılaşmaktayım.

Halit 176 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz, Çağrı merkezimiz ile 04/09 tarihinde bilet değişikliği için yapmış olduğunuz görüşme değerlendirilmiş, çağrınızın olumlu bir şekilde sonuçlandırıldığı görülmüştür. Değerlendirme kriterlerine göre olumsuz bir noktaya rastlanmamış olup gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı belirlenmiştir. Ses tonu ile ilgli olarak da ses kaydınız ilgili personelimizle birlikte değerlendirilecektir. Yaşamış olduğunuz sıkıntılar için üzgün olduğumuzu iletir, İDO ile iyi yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

  • Halit 17 Eylül 2013

    Hiç bir geri dönüş sağlanmamıştır.

  • Halit 17 Eylül 2013

    İlgili firma hiç bir geri dönüş sağlamamlştır. Kaldı ki, davır ve davranışlarının da değişeceğini hiç zannetmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön