18 Temmuz 2016

Tukcell Kapanan Hattımın İadesini İstiyorum!

Turkcell bayiinden Temmuz 2015'te aldım müşteri hizmetlerini 0505388*** numaralı telefondan arayarak hattımın kapanmaması için en son kontör yükleme hakkım olan tarihi sordum, verilen bilgiler doğrultusuna göre 15 Nisan 2016 tarihine kadar yükleme yapmazsam hattımın kapanmayacağı söylendi. Bende 01 Nisan 2016 tarihinde kontör yüklemek istedim ve hattımın kapandığını öğrendim müşteri hizmetlerine şikayet formu oluşturdum haklılığım sebebi ile hattımı geri iade yaptılar.

Müşteri hizmetleri tekrar eksik evrakın olduğunu ve Turkcell bayiine gitmemi eksik evrakın tamamlamamı söylediler. Söylenen evraklarımı tam olarak tamamladım ve aynı Turkcell bayiine teslim ettim. Müşteri hizmetlerinden bana mesaj geldi. Evrakın dijital ortamdan kendilerine ulaştığını ancak fiziksel o.

Songül 223 Okunma

Cevaplar

  • Songül30 Temmuz 2016

    5340714888 nolu hattımın kapanmaması için müşteri hizmetlerini aradığımda en son kontör yükleme tarihinin 15.05.2016 olduğu söylendi 01.05.2016 da hattıma kontör yüklemek istediğimde hattımın kapandığını öğrendim müşteri hizmetlerine şikayet formu oluşturdum haklılığımdan dolayı hattımın geri iadesini yaptılar. Müşteri hizmetleri tekrar eksik evrağımın olduğunu ve en yakın Turkcell bayiine gitmem gerektiğini ve evrakı tamamlamam istendi, evrağımı bayii tamamladı. Müşteri hizmetlerinden bana mesaj geldi evrakın dijital ortamda kendilerine ulaştığı Fiziksel olarak kendilerine ulaşmadığı dolayısıyla hattım tekrar kapanmış olduğu bildirildi. Şimdi ise müşteri temsilcilerini arıyorum benim hattımın yukarıdaki sebepten açılmayacağını yalnız 64.95 TL karşılığı iade yapılacağı söylendi. Bayi'nin hatasından kaynaklanan bu ücreti ödemek istemiyorum. Hattımın da tekrar tarafıma iadesini istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden bayi ile ilgili inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön