19 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10677021

Tui Magic Life Jakaranda Ultra Her Şey Sorun!

Kesinlikle Ultra her şey dahil değil (Her yıl Ultra her şey dahil tatil yapıyoruz otel her şey dahil bile değil tam anlamıyla ne verirsen dahil) olay girişte başladı. Kapıya geldik bellboy bekledik uzunca. Dediler arabanızı kendiniz park edin, bu konseptte otelde ilk başıma geliyor. Neyse dedim ama bırakın otoparkı yollar bile dolu. Döndüm geriye, gelen cevap dışarı park et sonra içeri alırsınız! Buraya tatil yapmaya mı geldik otoparkçılık mı diye sinirlenince, aldılar anahtarı.


Otele öğlen giriş yaptık havuza gireceğiz 12-3 arası havlu vermiyorlar (kaçta gireceksek)


Yemekler tam anlamıyla fiyasko. Azıcık çeşidi tekrar tekrar koyarak zengin büfe resmi yaratıyorlar. Otel yönetimi sanırım kırmızı Eti yasaklamış. Her ogün tavuk ve hindi. O kadar ki, Türk gecesi konseptinde bile Türk mutfağını katlederek tantuniyi, beğendili kebabı bile tavuk etiyle yapmışlar (ki etikende bile kırmızı et yazıyor). Otelde doğru dürüst köfte bile yok (çıksa da ya full soyayı basmışlar ya başka bir şeyin kıyması). Zaten gözlemlediğim herkes pizza, makarna ile filan bastırmaya çalışıyor açlığını. Soğuk meze diye bir kavramı duymamışlar gibi bir şey. Konulan diğer şeyler de piyasadan en ucuz buldukları çünkü hepsi saman gibi!


İçkilere gelirsek; Ultra her şey dahilde sırf no. Name tipi ya da sınıfının en içilmeyecek markaları veriliyor. Viski vat 69 veya White Horse (netten bakın) Votka için şmirn off var diyorlar ama daha kendini göremedik.


Odaya gelirsem onda ayrı olay. Otelin en pahalı odası olan direkt havuz bağlantılı gol aile odasında kalıyoruz. Ancak kendi havalandırmanızın derecesini bile ayarlamanıza izin yok! Otel kafasına göre havalandırıyor. Balkon kapısını açınca havalandırma duruyor (ok standart) ama kardeşim kapıyı kapatınca tekrar geri çalışmıyor. Göl evinde kalma sebebim havuzdan odaya girip çıkmak o nedenle gündüz oda hamam. Gece de klimayı kapatıp açmak için kalkmaktan uyuyamıyorsunuz.

Halil Halil 570 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları