25 Ekim 2016

Tuğcu Cnc Makine Makine Sorun Çıkartoyor kimse Gelip Bakmıyor Bile...

2,5 ay önce t*** beyden makine aldık. Çok mükemmel makine yapıyormuş gibi FAC sayfasında yayınlamış Facebook'ta matbaacılar sitesinde a*** hanıma satılan makinemiz diye yayımlanan benim makinemdir. Makine kuruldu. Hiçbir hassas ayarı yapılmadı kendisini ve yanında çalışan m*** beyi defalarca aramamıza rağmen, bugün geliyoruz geldik, öğlen akşama oradayız, 2,5 ay oldu ne gelen var ne giden! Telefonlara kesinlikle cevap verilmiyor. Makinenin rayda giden kafası 6 mm yüksekte makine kesim yaparken kaçıyor, malı parçalıyor ve sorunları yazmakla bitmiyor. 20 000 TL para verdim, 2,5 aydır yatıp kalkıp ah etmekteyim. Kendisine buradan da kendisine iletmek istedim.

Ayla 2.373 Okunma

Cevaplar

  • Ayla19 Kasım 2016

    Seni savcılığa vereceğiz o paraları kuruşuna kadar geri ödeyeceksiniz, malzemeci ismi diğer parasını alıp yapmadığı makineler firma ve telefonları ile mevcuttur hepsini savcılığa şahit olarak yazılacaktır

  • Tuğcu Cnc Makina Temsilcisi17 Kasım 2016

    Şikayetinize Yönelik Tüm Okur ve Müşterilerimizi Bilgilendirmemiz adına Cevabımızı Yayınlıyoruz. Müşterimizin Face book Sayfasında Makine Kurulumu Yapıldı diye fotoğraflarını eklemiş durumdayız sizce Makine Hassas ayarlı olmasa makinede sıkıntı olsa bukadar açık ve net buraya makine verdik diye kötü referans olabilme ihtimali çok yüksek iken neden Yayınlayalım. Müşterimizin Firmamızda Yaşadığı sıkıntının kaynağı Şaka mağiyetli düşünüp firmamıza kullandığı kelimelerden servis alamamasıdır. Servis ihtiyacı duymasıda Makine kurulumundan sonra ayarları ile oynanmış olmasındadır. Tabiki ayarıyla oynayabilirsiniz herhangi bir problemde olabilir ancak bunlar karşılıklı olarak halledilecek iken firmamıza ve firma yetkilisine elemanlarına davranışınız ve hakaretiniz sizin servisinizin sonlanmasına nende olmuştur. Firma Olarak Yapılan Tüm Makinelerimiz Ardındayız. Müşterimizin Bahsettiği 5 mm fark var söylemi ise şudur. Türkiyede cnc makinesini yerinde kurulum yapabilecek bir firma dahil yoktur. Firmamız Personelleri bir metreye elli cm olan bir Pencereden 220 x 300 Net işeme alanı olan baz 300 cnc router makinemizi Bütün zorluklara rağmen 2 günde kurmuş bulunmaktayken. 5 mm Fark olsada Tabla taraması ve benzeri işlemler ile Çözülmesi mümkün idi. Tavırları ve Hakareti ile Tanıdığımız Ayla Hanıma Servis sağlamak Mümkün Değildir. Çünkü Firma Personellerimizin Hakaret yemek için değil emeğinin Karşılığını Almak için Çalıştıklarınıda Bilelim Lütfen. ( Şakadan Küfür veya Hakaret söz konusu olamaz )

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön