Tuğba&Venn Giyim Ürünü Değiştirmemek İçin Müşteriye Yapılan Haksızlık

Bahar Bahar05 Temmuz 17:34

Tuğba mağazasından 24.06.2020'de bir tunik ve pantolon aldım. Aldıktan iki gün sonra bir yere gitmek için giymek istedim ve bol olduğunu hissettim etiketi üzerinde bir şekilde bir beden küçüğünü alabilir miyim dedim. Tuniği aldılar numaramı istediler ve biz ürünü kontrol edip iki gün sonra size dönüş yaparız dediler. 

4 gün geçti dönüş yapan olmayınca ben gidip sordum ve tuniği ben gittiğimde kontrol ettiler bana da siz biraz bekleyin dediler yani tuniğe hiç bakmamışlar bile. Bekledim sonrasında aldığım cevap sız bunu kullanmışsınız değiştiremeyiz oldu. Arkada çizgi izi var dediler. Ben bunu evde denedim ve rahat mı diye kanepeye oturdum ve kalktım dedim sonrasında bol olduğunu görünce direk getirdim dedim. 

Oturmamanız gerekiyordu dedi ben de bana sadece kullanmayın dediniz oturma ile ilgili bir uyarı almadım dedim. Bu konuda cevap veremediler sadece kullanmışsınız diyerek iftira atmaya devam ettiler. Müşteriyi kesinlikle önemsemiyorlar ben oturma konusunda kesinlikle bir uyarı almadım ama yaptırımı da buna dayanarak yaptılar. Ben bu olayı Tuğba'nın Konya ili Selçuklu ilçesindeki Novada AVM'de yaşadım oradaki elemanlardan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler