12 Kasım 2019
#12950180

Tuğba&Venn Giyim Tepeden Tırnağa Fiyasko Sistem ve Firma

Fiyatlarına bakarsanız sanki kurumsal bir firma gibi gözüküyor ama işin içine girilince mahalle esnafından farkı yok. Z***'dan aldığım 280 TL'lik ürünü sorgusuz sualsiz 1 gün içinde iade alıp ödemesini hesaba aktarırken. Bu firmadan 20.10.2019 tarihinde aldığım 29.95 TL'lik ürünü, 11.11. 2019 tarihinde iade ettiler. Bir kere çalışanlar, satıcısında tutun merkezdeki müşteri temsilcisinden finans bölümüne kadar hepsi birbirinden kopuk habersiz ve müşteriye hizmetten yoksun çalışıyorlar ya da bilerek böyle yapıp müşteriyi bezdirip işini takip ettirmemeye çalışıyorlar.


Ben niye yasal yollara başvurmadım ürün cüzi miktarda olduğu ve zamanım olmadığı içindir bir de daha ne kadar iş bilmez bir yönetim gösterecekler merak ettim doğrusu. Birisi derki önce iade yok resmen defolu ürünü üstümüze atacaklar hadi iade muhabbeti bitti işlem süreci daha trajikomik. Belgeler merkeze gönderildi deniyor birkaç gün bekliyorum açıp soruyorum müşteri hizmetlerine ortada belge yok bir yerde unutulmuş. Bir de dönüş yapacağız diyorlar hepsi hikaye hiçbiri dönüş yapmıyor ben ona dedim ben buna dedim arayacaktı hikayesi yapılıyor. Belge gönderildi bu sefer kendi bankama değil başka banka ile dilekçeler yazılıyor.


Bankaları arıyorum böyle bir şey olur mu bankalar olmaz diyor, merkezi arıyorum yanlış yapıyorsunuz diyorum yok olmaz biz böyle iade ediyoruz diyorlar sonuç fiyasko, en sonunda ödemeyi elden aldım. Yani ilk yapılacak işlem en son yapıldı buna gerek var mıydı bu kadar yormanın anlamı ve mantığı var mıydı yani! Ben bunları neden yazdım belki bir şeyler değişmeyecek ama en azından böyle bir hikayenin varlığını bilin istedim.

Serkan Serkan 1.090 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları