11 Temmuz 2017
#8819871

Tuğba&Venn Giyim Tadile Edilen Kıyafetin Terzi Hatası Nedeni İle Zulüm Haline Gelmesi!

8 Temmuz 2017 Cumartesi günü yaptığımız alışveriş sonunda kıyafeti tadilata gönderme ihtiyacı hasıl oldu. 9 Temmuz Pazar 17:00'da alınabileceği bilgisi verildi. Pazar günü tam 17:00'da mağaza da bulunmamıza rağmen tadilatta olan kıyafetin gelmediği bilgisini aldık. Burada görevli hanımın da terziye gitmesi ile yaklaşık 2 saat yani 19:00'a kadar mağazada zaman zaman oturarak zaman zaman ayağa kalkarak beklemek durumunda kaldık.


Kaldık diyorum zira yanımda kıyafeti kendisine aldığımız Annem de buluyordu.
Kıyafet uzun süre sonunda satışçı bayanın gitmesi ile geldi, ancak tadilat işleminin acele ile ve özensizce yapıldığı her halinden belli olduğundan üzerinde deneyen Annemi de huzursuz etti ve beklediğimiz şekilde iş yapılmamıştı. İade talebimiz de ne yazık ki ciddi can sıkıcı dirence uğradı. Annemi de alarak pazar günümüzü daha fazla mağdur etmemek için mağazadan ayrıldık.

Uğur Uğur 1.224 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Uğur12 Temmuz 2017

    Hafta ortası bitti, bu şikayet firmaya da ulaştırılmış olmasına rağmen ne arayan var ne soran. 350 TL'lik ödememiz firmada, hatalı tadil edilen ürün de firmada, herkes hayatından memnun sanırım bizim haricimizde. Bu kadar umursamaz, bu kadar kayıtsız bir durumla ilk defa karşılaşıyorum. Aynı zamanda konunun olduğu gün müdüre ünvanında hanım ın müşteriye yani bize karşı tutumu da kelimelerle anlatılır gibi değil. Bu firma ya yanlış insanlar ile çalışıyor, yada gerçekten müşteri algısı ve uygulamaya sokma şekli hep bu bağlamda sanırım. Firmanın diğer şikayet konularını ve içeriklerini incelediğimde aynı kayıtsızlık, kaba tavır ve sorumsuzluk var. Eğer bu site üzerinden firma hakkında bilgim olsaydı beni kimse buradan alışveriş yapmaya zorlayamazdı.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler