24 Ağustos
#12477005

Tuğba&Venn Giyim Müşteri İlişkileri Yetersiz

Kayseri cadde mağaza müşterisiyim. 18/08/2019 tarihinde yeni ürün aldım Pazar günü olduğu için ürün tadilatımın ertesi güne kalacağı söylendi. Yozgat Sorgun şehrinde ikamet ettiğimi ve o gün içinde döneceğimi belirttim. Öneri olarak Yozgat Novada AVM mağazasında ürün tadilatımın herhangi bir ücret ödemeksizin yapılacağı söylendi.


21/08/2019 tarihinde Yozgat Novada mağazasına gittim, ürünlerimi denedim, paça ve kol boyunun yanı sıra yanlardan da biraz alınmasını talep ettim. Yanlardan daraltmanın ücrete tabi olduğu belirtildi. Oysa bu zamana kadar aldığım bütün ürünlerde daraltmanın ücretsiz olarak sunulduğunu söyledim. Bunun üzerine mağaza personeli A*** ve sorumlusu E***beyle aramızda müşteri memnuniyetini hiçe sayan, üstelik söylemlerimin doğruluğunu ispatlamaya çalışan bir diyalog geçti.


Kayseri cadde mağaza çalışanı E*** hanım ile iletişim kurdum. Kendisi yeni bir müdür geldiğini artık böyle bir uygulama getirildiğini, yaşamış olduğum sıkıntıdan dolayı özür diledi. Bir mağaza çalışanı E**** hanımın göstermiş olduğu hassasiyeti göstermeyen Kayseri cadde mağaza yöneticileri ve Yozgat Novada personel ve idarecilerine müşteri ilişkileri nasıl yürütülür konusunda bir ders verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çözüm tatlı bir dil güler bir yüz. Ürün alıyoruz diye kimseyi satın almıyoruz farkındayım ancak ürünlerinizi satan kişiler bunu zoraki yapıyormuş gibi, alırsan bu almazsan bu, kabul edersen bu kabul etmezsen ne halin varsa gör anlayışı çok yanlış.


Kayseri mağaza çalışanı E**** hanıma göstermiş olduğu ilgi için teşekkürümü sunarken diğer çalışanlarınıza hakkında dikkat etmenizi rica ediyorum. Bir müşteri olarak sizin görmediklerinizi ve denetleyemediklerinizi bu istek ve şikayetlerimizle haberdar etmek istedim. Bu ürünlerinin tadilatı için ayrıca bir kolaylık bekliyorum. Nitekim paça kol ve pens gibi konularda müşterilerin aynı fiziksel özellikler taşımadığını kabul ediyorsanız daraltma işlemi de aynı sebepten ötürü ücretsiz olmalı diye düşünüyorum.


Ben 34 beden birisiyim dar kalıp 38 ve 36. Ancak daraltma ile kendime uygun hale getirebiliyorum. Bunu yazarken okuyan yetkilinin beni anlamasını umuyorum.

Filiz Filiz 1.573 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler