Tuğba&Venn Giyim ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Tuğba&Venn Giyim Kaban Tüylenmesi Sorunu

511görüntüleme
Rümeysa
Rümeysa 12 Haziran 2020 14:17

27 Ocak 2020 tarihinde Ankara YDA Park cadde mağazanızda biri kendime biri ablama olmak üzere jkb1051tbo kodlu kabandan aldım. İkimizin kabanı da kısaltıldı. Birkaç gün sonra teslim aldık. 1.5 ay içinde kaban kullanılamayacak şekilde tüylendi. Ablam kabanı hemen mağazanıza teslim etti. 

İncelemek üzere İstanbul'a gönderdiler. Koronavirüs kaynaklı daha neticelenmedi. Ben de şehir dışında bulunduğum için Mart ayının ortasında mağazanıza gittim. O gün Koronavirüs nedeniyle mağazalarınızı kapatma kararı aldığınız için ürünü veremedim. Bunun üzerine mağazanıza mail attım durumumu bildirdim. Maile cevaben telefon numaramı istediler ve benimle iletişime geçeceklerini yazmışlar bu süreçte iletişime geçen olmadı. 

Mağazalarınızın açılması üzerine 06.06. 2020 tarihinde mağazanıza kabanımı teslim ettim. Satış görevlisi yüksek ihtimalle temizleyip gönderirler dedi. Çanta sürtmesi neden olabilir dedi. Böyle bir şeyi asla kabul etmeyeceğimi ve Tüketici Hakları'na başvuracağımı söyledim. 

Kabanın kolları, koltuk altı, etekleri, sırtı kemeri her yerinde tüylenme mevcut. Çanta sürtmesi bu duruma neden olsaydı diğer kabanlarımızda da aynı durumu yaşardık zaten. Bu siteye baktığımızda da aynı ürünle ilgili bir sürü şikayet olduğunu görüyorum. Ürünü satarken arkasında olduğunuz gibi şikayet olduğunda da arkasında durun lütfen. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

İlknur
İlknur19 saat önce
 

Rumeysa hanim cevapları ne oldu değişim oldu mu

Rümeysa
Rümeysa8 saat önce
 

Merhaba İlknur Hanım ablam daha fazla beklemek istemedi ve ürününün değişimini yaptı. Ben de iki hafta önce ürünümün ücret iadesini aldım.

Rümeysa
Rümeysa8 saat önce
 

Fabrikadan değişim için mesaj gelmişti. Ben değişim istemedim. En son mağazaya gittiğimde de ürünü aslında Tuğba firmasının üretmediğini başka bir firmadan aldıklarını söylemişlerdi. Ben ısrarla ücret iadesi istedim

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler