14 Ekim 2019
#12778438

Tuğba&Venn Giyim İnsanlarla Dalga Geçiyor

Tuğba&Venn Samsun Mecidiye mağazasından 15 Eylül 2019 tarihinde bir tunik aldım. Tuniği 1 gün giydim ve talimatına uygun 30 derece elde yıkama programında yıkadım. Ürünü elime aldığımda omuz kısımlarından dikiş yerlerinde kumaş atması olduğunu fark ettim. 20 Eylül 2019 tarihinde mağazaya götürdüm. İncelemeye göndereceklerini söylediler. Daha sonra bana mesaj geldi ürünüme tadilat yapıldığını mağazadan gelip teslim almamı söylediler. Eşimi mağazaya gönderdim ürünü bulamadılar. Sonra bana telefon açıp sistemde ürünümü benim değişim yaptığımı iddia ettiler. Bende böyle bir şeyin olmadığını söyledim. Sonra mağazaya tekrar gittim. Ürünü bulduklarını başka bir müşterinin aynı ürününü benim üzerimden sisteme de değişim olarak girdiklerini söylediler.


Ben de kendi tuniğime baktım omuz kısımlarında aynı dikiş açılmasının durduğunu söyledim. Değişim yapmak istediğimi ilettim. Perşembe günü olmasına rağmen bana biz o değişimi iptal edelim sizinkini yapalım dediler. Tamam dedim. 13 Ekim pazar günü yani bugün gene gittiğimde hala işlemi yapamadıklarını değişim yapamayacaklarını söylediler mağazaya 4 defa gittim ama haklı olduğum konuda insanla dalga geçer gibi oyaladıklarını fark ettim.


Bana mağazadaki bayan bana bölge sorumlusunu ikna etmeye çalıştığını söyledi. Benim bu problemin onlardan kaynaklandığını ikna bu nedenle benim mağdur olduğumu söyledim ama oyaladıklarını düşünüyorum. Hem benim ürünüm üzerinden başka bir müşteriye değişim yapılmış hem de mağduriyet yaşayan ben olmama rağmen bu suç benimmiş gibi ifadeler kullanılmıştır. Kurumsallıkla alakası olmayan bu firmaya asla bir daha alışveriş yapmayacağım ama peşini de bırakmayacağım bu olayın.

Ayşe Ayşe 925 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler