03 Mart
#11664987

Tuğba&Venn Giyim İndirim Bahanesi İle Müşteri Yanıltıyor!

İstanbul Sultanbeyli Atlaspark Tuğba mağazasında mont beğendim etiketi 1199 TL'den 599,99'a düşmüş etikette öyle yazıyor fakat uzun zamandır bu fiyat üzerinde bende hakkım olarak 1199 TL'den satışını görmek istedim eğer doğru ise ürünü alacağımı belirttim fakat çalışan personeller " bu bizim mahremiyetimiz o fiyatı gösteremeyiz sizin bunu sorgulama gibi bir hakkınız yok " gibi cümleler kullandı. Bu benim hakkım yoksa şu an bunu sorgulamazdım dediğimde ise işinize geliyor ise alırsınız sorgulayamazsınız dedi. Akabine şikayet edeceğimi söylediğim zaman 800 küsür üzerinden satış yaptıkları faturayı gösterebileceklerini söylediler.
Eğer mahremiyetse 800 TL'lik faturayı da göstermemeleri gerek öyle değil mi?
Demek ki 1199 TL falan değil ürün fakat indirin bahanesi ile insanları kandırmaya çalışıyorlar. Böyle bir hakkım olmadığını söyleyen arkadaşlar Tüketici Hakem Heyetinden şikayetimin sonucunu yakinen takip edebilirler ismen şikayette bulunacağım için kendilerinize ilgilendirecektir zaten.

Elif Elif 1.010 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif07 Mart

    Buraya ne kadar şikayet yazdıysam eğer hepsine muhakkak ki dönüş olmuştur şimdi Tuğba Venn tarafından dönüş olmamasından ben şunu anlıyorum demek ki Tuğba Venn indirim yazıyor fakat fiyatlarda yanlış oylamalar yaparak bunu kabullenmiş olduklarını görmüş bulunmaktayım 3 gün oldu geri dönüş yapıp aksini söyleyen yok;) )

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler