Tuğba&Venn Giyim İade Almıyor

Zeynel Zeynel05 Mart 16:30

Annem, Adıyaman Park Avm'de bulunan mağazasında bir pardösü beğendi. Ancak pardösünün bedeninin büyük olmasından ötürü istersek küçüğünü Kayseri mağazalarından getirebileceğimizi söylediler. Tamam deyince pardösünün parasını o an peşin vermemiz gerektiğini ilettiler. Parasını verdik ve ürünün gelmesini bekledik. 

Bugün itibariyle de pardösü geldi ancak gelen beden de hala anneme büyük geliyordu. Bu durumda bize sadece değişim yapabileceklerini - iade alamayacaklarını söylediler (pardösü kendi dükkanlarından dışarı çıkmış bile değildi).Hal bu olunca annem dükkandan biraz olsun ine sinen bir başka pardösüyü üzerine 160 küsur lira vererek alıp geri gelmiş eve. 

Ben de nasıl iade olmaz diye internetten ulaşmaya çalıştım mağazaya. Ancak internet adreslerinde belirttikleri 0 850'li müşteri ilişkileri numarası daha çalmadan kapandığını fark ettim. 0 216'li olan da çalmasına rağmen kimse (otomatik yanıt sistemi dahil) cevap vermedi! Hal böyle iken bu mağazanın sorumluluk almayan, içinde kurulu olduğu ülkenin ticaretle ilgili yasalarını yok sayan bir mağaza.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler